Kategorijos
Kiti straipsniai

Kas geriau: internetinės parduotuvės kūrimas ar nuoma?

Šiandien vis daugiau verslų savo prekybą kelia į interneto erdvę – taip ir veiklos sąnaudos mažesnės, ir klientų daugiau galima pasiekti. Verslininkai ieško geriausių sprendimų, tad jiems dažnai iškyla dilema, koks pasirinkimas yra geresnis: kurti ar nuomoti internetinę parduotuvę? Panagrinėkime abiejų šių variantų privalumus ir trūkumus.

Greitesnė prekybos pradžia

Internetinės parduotuvės kūrimas reikalauja nemažai laiko – reikia pritaikyti turinio valdymo sistemos funkcionalumą, dizainą, paruošti integracijas ir atlikti daugybę kitų darbų. Be to, sukūrus parduotuvės platformą reikės sukelti prekes, jų aprašymus ir nuotraukas.

Nuomojant internetinę parduotuvę, galima pradėti prekiauti greičiau, nes visa platforma jau yra paruošta naudojimui ir aprūpinta visomis reikalingomis funkcijomis. Taigi, vienintelis darbas, kurį reikia atlikti – tai prekių ir jų informacijos sukėlimas. Šis sprendimas sutaupo daugybę laiko!

Mažesnė kaina

Internetinės parduotuvės kūrimas gali kainuoti nuo kelių šimtų iki kelių ar net keliolikos tūkstančių eurų – viskas priklauso nuo jūsų poreikių. Parduotuvės nuoma paprastai kainuoja daug pigiau, o kaina priklauso nuo pasirinkto paslaugos tiekėjo ir plano. Dažniausiai ji siekia keliasdešimt eurų – tai suma, kurią už naudojimąsi platforma reikia mokėti kas mėnesį.

Vertinant ilgalaikę perspektyvą, internetinės parduotuvės kūrimas gal ir kainuotų pigiau, tačiau ar verslo pradžioje esate tikri, kad viskas pasiseks? Dėl to daugelis pradedančių prekybą įmonių renkasi būtent internetinės parduotuvės nuomos paslaugą. Taip reikia daug mažiau pradinių investicijų, o jei projektas yra nesėkmingas, galima paprasčiausiai nutraukti nuomos sutartį.

Kategorijos
Kiti straipsniai

Parkingas Kauno oro uoste – jūsų automobiliui

Atostogų, kelionių lėktuvu – su nekantrumu laukiame visi. Kuriame būsimos kelionės planus, kruopščiai pakuojame lagaminą. Tačiau daugelis žmonių susiduria su viena dilema – kaip nuvykti į oro uostą? Puiku, jeigu esate vienas laimingųjų, kuris gyvena šalia oro uosto, tačiau kaip elgtis, jeigu skrydis iš Kauno, o jūs gyvenate Vilniuje? Kokia transporto priemone vykti į oro uostą, jeigu laukia naktinis skrydis? Teisingo atsakymo nėra. Vieni žmonės į oro uostą vyksta autobusu, kiti naudojasi taksi, pavežėjų paslaugomis. Dar viena dalis keliautojų į oro uostą nusprendžia vykti nuosavu automobiliu, yra tvirtai įsitikinę, jog parkingas Kauno oro uoste ar kitame mieste yra patogiausias sprendimas. Tačiau visgi, kuris būdas yra parankiausias laiko ir finansiniu atžvilgiu?

Viskas priklauso nuo aplinkybių. Jeigu gyvenate kaimo, ar toli nuo miesto nutolusioje vietoje – kelionė iki oro uosto autobusu, galbūt ekonomiškas, tačiau itin daug laiko reikalaujantis būdas. Jeigu gyvenate užmiestyje, tikėtina, jog iki artimiausios autobusų stotelės ar autobusų stoties taip pat reikės nuvykti ne pėsčiomis. Jeigu keliaujate su dideliais lagaminais ir vaikais – kelionė autobusu išvargins labiau, nei ilgas valandas trunkantis skrydis. Tokiu atveju protingiausias sprendimas – vykti nuosavu automobiliu. Jeigu norite sutaupyti, patartina iš anksto atlikti parkavimo vietos rezervaciją internetu. Tokiu būdu sutaupysite ir būsite garantuoti, jog parkingas Kauno oro uoste ar kitame mieste iš anksto bus paruoštas individualiai jūsų, transporto priemonei.

Kategorijos
Kiti straipsniai

Plaukų dažai internetu – patogus bei greitas būdas gauti kokybiškus produktus

Moterys dievina įvairias, su plaukais susijusias, procedūras. Viena populiariausių – tai plaukų dažymas. Visiškai nesvarbu, ar dažyti būtina, norint paslėpti žilus plaukus, ar tiesiog norisi permainų ir kardinalių stiliaus pokyčių – ši procedūra jau daugybę metų yra pati dažniausia visuose grožio salonuose.

Tos moterys, kurios dažnai dažosi plaukus, visada ieško, kur galima įsigyti plaukų dažų pigiau. Kirpyklose paprastai kainos būna didesnės, bet ten parduodami produktai būna kokybiški. Įprastuose prekybos centruose ne visada pavyks įsigyti profesionalams skirtų prekių.

Ieškančioms gero kainos ir kokybės santykio, puikiai tiks plaukų dažai internetu. Taip galima ramiai peržiūrėti įvairius prekinių ženklų pasiūlymus bei palyginti kainas ir atrasti sau geriausias priemones. Taip pat visada galima konsultuotis ir su savo kirpėja ar stiliste. Gal ji patars, kur parduodami geriausi plaukų dažai internetu, nes turi daugiau patirties.

Šiais laikais technologijos mus stebina kasdien, todėl, jeigu nežinote, kokios spalvos plaukų dažus pasirinkti, galite išmėginti virtualųjį stilistą. Tiesiog įkelkite savo nuotrauką internete ir stebėkite, kaip atrodys jūsų plaukai vienos ar kitos spalvos. O jeigu savo mėgstamą spalvą jau turite, bet nesate visiškai patenkinti, siūloma neskubėti drastiškai ją keisti. Pamėginkite maišyti dviejų skirtingų atspalvių dažus.

Kategorijos
Kiti straipsniai

5 priežastys, kodėl šildymas oras-vanduo tinka jūsų namams

Šiuolaikinė rinka siūlo daug ir įvairių šildymo sprendimų. Daugelis butų gyventojų yra priversti rinktis centrinį šildymą, tačiau individualių namų savininkai turi pasirinkimo laisvę ir retai nusprendžia jungtis prie centrinės šildymo sistemos, net jei tokia galimybė ir yra. Dujinis katilas yra ekonomiškas, tačiau jam reikalingas dujų tiekimas, o kūrenimas kietu kuru reikalauja daug priežiūros. Dėl to pastaruoju metu vis labiau populiarėja šildymas oras-vanduo, kuris suteikia daugybę privalumų.

Universalus pritaikymas

Visų pirma, reikia paminėti tai, kad šildymas oras-vanduo gali būti naudojamas daugeliu atvejų: ne tik naujai pastatuose, bet ir renovuotuose namuose, įvairios paskirties patalpose, sodybose ir kt. Oras-vanduo sistema veikia autonomiškai, jai reikia tik maitinimo elektra. Tačiau objekto prijungimas prie elektros tinklo ne visada būtinas – galima tokias sistemas derinti su saulės kolektoriais!

Greitas įrengimas

Oras-vanduo sistemos montavimui nereikalingi griovimo ar kasimo darbai, todėl greitas ir jos įrengimas. Tai labai svarbu, nes greitas montavimas nekelia iššūkių naujo namo įrengimui ar seno remontui. Paprastai šildymas oras-vanduo įrengiamas per keletą dienų. Žinoma, kiek ilgiau gali užtrukti parengiamieji darbai – vandeniui tekėti reikalinga sistema, kuri paskirstys šilumą namuose. Tai gali būti grindinė šildymo sistema arba radiatoriai.

Kategorijos
Kiti straipsniai

Skirtingi trimeriai ir trimerių dalys internetu: kuris variantas geriausias Jūsų kiemui?

Ne paslaptis, kad trimeriai ir trimerių dalys internetu gali būti labai skirtingi, jų pasirinkimas priklauso nuo vejos tipo, ploto ir Jūsų poreikių. Renkantis trimerį ar žoliapjovę, svarbu atsižvelgti į tai, kaip lengva kiekvieną mašiną laikyti, manevruoti ir valdyti, taip pat atkreipiant dėmesį į atsargines dalis ir tai, kaip sunku paleisti arba tiekti papildomą valą per pjovimo galvutę. Trumpai apžvelkime Lietuvoje ir pasaulyje populiariausius trimerių modelius bei kokios trimerių dalys internetu yra prieinamos kiekvienam mūsų. Tikime, kad tai padės Jums rasti tinkamiausią!

Dujomis varomi trimeriai ir trimerių dalys internetu

Tradiciškai tai bene geriausias trimeris ar žoliapjovė, skirtas dideliems objektams. Dujomis varomas modelis tinka bet kur ir gali veikti neribotą laiką, jei tik bake yra degalų. Jie nebėra tokie populiarūs kaip baterijomis maitinami trimeriai ar žoliapjovės, tačiau vis tiek turėsite daugybę galimybių. Ieškokite modelių su reguliuojama rankena ir permatomu dujų baku, kad matytumėte, kada pritrūksta degalų. Dujomis varomos žoliapjovės su keturių ciklų varikliu veikia švariau ir naudoja įprastas dujas, tačiau kainuoja daugiau. Modeliai su dviejų takų varikliu kainuoja pigiau, tačiau į benziną reikės įpilti alyvos. Visi mūsų testuose naudojami dujomis varomi trimeriai arba žoliapjovės yra pakankamai garsūs, kad naudotojui prireiktų klausos apsaugos priemonių (ausų kištukų arba ausinių tipo ausinių).