Kategorijos
Kiti straipsniai

Parkingas Kauno oro uoste – jūsų automobiliui

Atostogų, kelionių lėktuvu – su nekantrumu laukiame visi. Kuriame būsimos kelionės planus, kruopščiai pakuojame lagaminą. Tačiau daugelis žmonių susiduria su viena dilema – kaip nuvykti į oro uostą? Puiku, jeigu esate vienas laimingųjų, kuris gyvena šalia oro uosto, tačiau kaip elgtis, jeigu skrydis iš Kauno, o jūs gyvenate Vilniuje? Kokia transporto priemone vykti į oro uostą, jeigu laukia naktinis skrydis? Teisingo atsakymo nėra. Vieni žmonės į oro uostą vyksta autobusu, kiti naudojasi taksi, pavežėjų paslaugomis. Dar viena dalis keliautojų į oro uostą nusprendžia vykti nuosavu automobiliu, yra tvirtai įsitikinę, jog parkingas Kauno oro uoste ar kitame mieste yra patogiausias sprendimas. Tačiau visgi, kuris būdas yra parankiausias laiko ir finansiniu atžvilgiu?

Viskas priklauso nuo aplinkybių. Jeigu gyvenate kaimo, ar toli nuo miesto nutolusioje vietoje – kelionė iki oro uosto autobusu, galbūt ekonomiškas, tačiau itin daug laiko reikalaujantis būdas. Jeigu gyvenate užmiestyje, tikėtina, jog iki artimiausios autobusų stotelės ar autobusų stoties taip pat reikės nuvykti ne pėsčiomis. Jeigu keliaujate su dideliais lagaminais ir vaikais – kelionė autobusu išvargins labiau, nei ilgas valandas trunkantis skrydis. Tokiu atveju protingiausias sprendimas – vykti nuosavu automobiliu. Jeigu norite sutaupyti, patartina iš anksto atlikti parkavimo vietos rezervaciją internetu. Tokiu būdu sutaupysite ir būsite garantuoti, jog parkingas Kauno oro uoste ar kitame mieste iš anksto bus paruoštas individualiai jūsų, transporto priemonei.

Jeigu gyvenate tame pačiame mieste, kuriame įsikūręs oro uostas – nuosavas automobilis nėra būtinybė. Tokiu atveju, taksi paslaugos taip pat tinkamas pasirinkimas. Kelionė iki oro uosto taksi automobiliu greitas, tačiau nelabai ekonomiškas būdas. Jeigu gyvenate visiškai priešingoje miesto pusėje, tikrai tikėtina, jog kelionė taksi automobiliu kainuos brangiau, nei visos savaitės parkingas Kauno oro uoste ar sostinėje. Grįžus iš kelionės jums greičiausiai vėl teks užsisakyti taksi paslaugas, tad transportavimo kaina išaugs dvigubai.

Praktiškiausias sprendimas – prašyti artimųjų, draugų pagalbos, tačiau ar tikrai norisi artimuosius, draugus prikelti iš saldaus miego ar atitraukti nuo svarbių darbų? Protingiau būtų kelionę pradėti ir pabaigti savarankiškai. Parkingo aikštelės Vilniaus, Kauno ar Palangos oro uostuose tikrai gali pasiūlyti adekvačias, skaudžiai per kišenę nekertančias kainas. Jeigu dvejojate dėl šio pasirinkimo, visada galite atsiversti parkavimo paslaugas oro uostuose siūlančių įmonių internetinius puslapius ir pasidomėti konkrečiomis sąlygomis, kainomis. Internetiniuose puslapiuose galite nesunkiai atlikti rezervaciją, užsisakyti papildomas, automobilio plovimo ar kitas paslaugas. Taip pat rezervacijos metu galite pasirinkti jums patrauklią automobilio stovėjimo vietą, išsinagrinėti tikslų, stovėjimo aikštelės planą, išsiaiškinti jos lokaciją, tikslų nuotolį nuo oro uosto išvykimo salės. Sakoma, jog abejonės kyla iš nežinojimo. Tad pasidomėkite ir išsirinkite labiausiai jūsų poreikius atitinkantį, kelionės iki oro uosto metodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *