Kategorijos
Gyvenimas

Automobilių Kia gama

Dažnai iškyla dilema – pirkti naują ar naudotą automobilį? Jei seniau eilinis lietuvis net negalėjo pasvajoti apie naujo automobilio įsigijimą, tai šiais laikais tokia technika tapo prieinama kone kiekvienam. Patraukli kainodara ir itin lanksčios finansavimo sąlygos suteikia galimybę įsigyti naują automobilį net ir vidutines pajamas gaunančiam žmogui. Tuo galite įsitikinti ir užsukę į https://kia.amotors.lt/ puslapį.

KIATačiau pasibaigus vienoms problemoms, prasideda visiškai kitos. Kai jau turite galimybę įsigyti naują automobilį, tikriausiai nesunku pasimesti ir nenuspręsti, ką pasirinkti. Pasirinkimą apsunkina labai plati automobilių gama, įvairi papildoma įranga, modifikacijos. Žinoma, visi šie dalykai labai smarkiai įtakoja ir galutinę automobilio kainą, todėl svarbu atsakyti į klausimą ko jums iš tikrųjų reikia ir ar jums verta mokėti papildomai, ar ne. Apžvelkime „Kia“ automobilių gamą, ir galbūt jums bus lengviau suprasti, kuris modelis geriausiai patenkintų jūsų poreikius.

Kia picanto

Itin mažas automobilis skirtas miestui. Taip pat, tai pats pigiausias automobilis. Jei važinėjate dideliame mieste ir paprastai važiuojate vienas arba dviese, nevežate didelių krovinių, tai bus puikus pasirinkimas. Puikios kuro sąnaudos, geras manevringumas, maži gabaritai leidžiantys lengvai surasti parkavimo vietą. Tiesa, papildoma įranga ir komfortas tokiame mažame automobilyje bus tikrai kuklesni.

Kia rio

Kiek didesnis, tačiau vis dar kompaktiškas automobilis, kainuojantis šiek tiek daugiau nei „picanto“, tačiau tuo pačiu pasiūlantis ir didesnes galimybes. Tai puikus pasirinkimas jei darbo dienomis keliaujate mieste, o savaitgalį važiuojate į užmiestį. Automobilio dydis leis patogiai jaustis mieste, tačiau taip pat nenuvargins ir važiuojant užmiesčio keliais.

Kia ceed ir proceed

Tai erdvūs automobiliai, laisvai sutalpinsiantys net ir 4 žmones, bei užtikrisiantys patogią kelionę net ir važiuojant ilgesnėmis distancijomis. Akivaizdu, jog tokio automobilio kaina ir degalų sąnaudos bus didesnės, tačiau jei pageidaujate didesnio komforto, saugumo, bei vietos savo bagažui, tai tikrai geras pasirinkimas.

Kia sportage

Tikras miesto visureigis, kuris puikiai tiks šeimoms bei visiems gyvenantiems užmiestyje. Atkreiptinas dėmesys į tai, jog „sportage“ tikrai nėra tikrasis visureigis, t.y. bekele su juo važiuoti negalėsite, tačiau maksimalų saugumų ir patogumą važinėjant mieste ir užmiestyje šis automobilis tikrai užtikrins. Šio automobilio kaina ir kuro sąnaudos lyginant su mažesniais modeliais yra gerokai didesnės.

Kia sorento

Pats brangiausias ir prabangiausias pasirinkimas iš visos „Kia“ automobilių gamos. Tai didelis visureigis, su kuriuo manevruoti mieste bus sudėtinga. Idealiausias pasirinkimas tolimoms kelionėms užmiestyje.

1 komentaras – “Automobilių Kia gama”

Kaip tik svarstome, kokį naują automobilį pirkti. Pasirinkimų sąraše buvo svarstomi nauji automobiliai *Ford ir *Mazda , bet šis sąrašas privertė labiau pasidomėti KIA automobiliais ir radau vieną, kur tiktų ir man, ir šeimai — Kia proceed geras konkurentas naujajam Mazda 6 universalui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *