Kategorijos
Kiti straipsniai

Plaukų dažai internetu – patogus bei greitas būdas gauti kokybiškus produktus

Moterys dievina įvairias, su plaukais susijusias, procedūras. Viena populiariausių – tai plaukų dažymas. Visiškai nesvarbu, ar dažyti būtina, norint paslėpti žilus plaukus, ar tiesiog norisi permainų ir kardinalių stiliaus pokyčių – ši procedūra jau daugybę metų yra pati dažniausia visuose grožio salonuose.

Tos moterys, kurios dažnai dažosi plaukus, visada ieško, kur galima įsigyti plaukų dažų pigiau. Kirpyklose paprastai kainos būna didesnės, bet ten parduodami produktai būna kokybiški. Įprastuose prekybos centruose ne visada pavyks įsigyti profesionalams skirtų prekių.

Ieškančioms gero kainos ir kokybės santykio, puikiai tiks plaukų dažai internetu. Taip galima ramiai peržiūrėti įvairius prekinių ženklų pasiūlymus bei palyginti kainas ir atrasti sau geriausias priemones. Taip pat visada galima konsultuotis ir su savo kirpėja ar stiliste. Gal ji patars, kur parduodami geriausi plaukų dažai internetu, nes turi daugiau patirties.

Šiais laikais technologijos mus stebina kasdien, todėl, jeigu nežinote, kokios spalvos plaukų dažus pasirinkti, galite išmėginti virtualųjį stilistą. Tiesiog įkelkite savo nuotrauką internete ir stebėkite, kaip atrodys jūsų plaukai vienos ar kitos spalvos. O jeigu savo mėgstamą spalvą jau turite, bet nesate visiškai patenkinti, siūloma neskubėti drastiškai ją keisti. Pamėginkite maišyti dviejų skirtingų atspalvių dažus.

Taip pat išmėginkite savo mėgstamas spalvas, tik jau kito plaukų dažų gamintojo. Rezultatais galite likti labai nustebusi, nes su geresnės kokybės dažais patys plaukai atrodys visiškai kitaip. Jie taps sveikesni, glotnesni, spalva sodresnė ir ilgiau išliekanti. Tiesa, kas tinka vienoms, nebūtinai tiks kitoms, todėl verta ieškoti ir atrasti sau geriausią plaukų dažų gamintoją. Plaukų dažai internetu parduodami labai patogiai, čia pat galite paskaityti kitų moterų atsiliepimus ir taip pasilengvinsite sau pasirinkimą.

Renkantis plaukų dažus, turite tiksliai žinoti savo poreikius. Ar dažysite žilus plaukus, ar norite kardinaliai keisti spalvą, ar užteks tik šiek tiek paryškinti (šaltesniais ar šiltesniais atspalviais) savo natūralią plaukų spalvą. Atminkite, kad ne visi plaukų dažai gali gerai padengti žilus plaukus Kai kurie jų būna ne tik ilgalaikiai, bet ir trumpalaikiai. Bet kuriuo atveju, plaukai auga greitai, todėl greičiausiai, bent jau plaukų šaknis, teks vis dažyti kas mėnesį.

Jeigu ketinate drastiškai pakeisti savo plaukų spalvą, pavyzdžiui, iš tamsiaplaukės tapti blondine, jokiu būdu nemėginkite to namuose. Nors dažus ir galite įsigyti internetu, bet reikia konsultuotis su savo kirpėja. Netinkamai pasirinkti plaukų dažai gali padaryti plaukams labai daug žalos. Kardinalūs plaukų spalvos pokyčiai turi vykti tik kirpyklose. Tikėtina, kad prireiks net ir kelių procedūrų, iki kol bus pasiektas norimos plaukų spalvos tikslas. Konsultuokitės su savo stiliste ir visada galėsite gauti puikių patarimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *