Kategorijos
Gyvenimas

Personalizuotas naujienlaiškių siuntimas

Per karantiną Lietuvoje daugybė parduotuvių perėjo į skaitmeninę erdvę ir atsidarė internetines parduotuves. Tai puikus būdas prisitaikyti prie sudėtingos situacijos, tačiau vien paleisti naują projektą internete neužtenka, norint sulaukti pardavimų reikia vystyti rinkodarą ir gerinti kliento aptarnavimo kokybę. Vienas iš pigesnių skaitmeninės rinkodaros būdų – naujienlaiškių siuntimas. Vis tik specialistai dažnai pastebi, užuot produktyviai išnaudoję naujienlaiškius, daugelis verslų savo klientą užkrauna krūvomis jam visiškai neaktualių laiškų. Taigi, ką daryti, kad naujienlaiškiai teiktų didesnę naudą?

Personalizuoti naujienlaiškiai

Dauguma mūsų matomų reklamų internete yra daugiau nemalonūs trikdžiai, nei kažkas įdomaus ar vertingo. Taip yra todėl, kad dauguma reklamų kuriamos žmonių grupei, nepritaikytos kiekvienam individualiai. Dažnai iššokantys langai persekioja klientą net ir tada, kai šis jau būna įsigijęs prekę. Daugumos reklamos priemonių neįmanoma personalizuoti, tačiau tai galima padaryti su naujienlaiškiais.

Naujienlaiškių siuntimas tai ne tik pardavimus skatinančio laiško sukūrimas ir išsiuntimas kuo didesniam skaičiui adresų. Svarbiausia dalis yra analizė. Pasirinkus tinkamus įrankius, galima stebėti, kokiu paros metu klientas atidarė laišką, kurie adresatai atidarė jį, o kurie – ne, kiek buvo paspaudimų ant nuorodos. Taip pat pravartu analizuoti su „Google Analytics“ įrankiu. Norint sukurti efektyvų, personalizuotą laišką reikia stebėti savo kliento įpročius, žinoti poreikius – tai padaryti padeda nuolatinė duomenų analizė.

Kategorijos
Gyvenimas

Kur įsigyti laboratorinę įrangą pigiau?

Tam tikrų eksperimentų atlikimui reikalinga geros kokybės laboratorinė įranga, kurio darbas yra garantuoti, kad pavyks ne tik atrasti naujus dalykus, tačiau ir maksimaliai patobulinti tuos, kurie jau yra sukurti. Jeigu ieškote geros įrangos, kuri padės darbus atlikti našiau – tokiu atveju ardeola.lt yra ta vieta, kur pasiūlymai labai įvairūs, tad kiekvienas gali rasti tai, ko reikia jam. Ir tuo pačiu ko reikia jo eksperimento sėkmei.

Pirkti internetu – verta

ArdeolaVisada geriausias pasirinkimas taupantiems yra pirkimas internetu. Tai padeda sutaupyti daug laiko ir kur kas paprasčiau atrasti tai, kas tinka kiekvienam labiausiai. Galiausiai, internete taip pat galima rasti ir kitų žmonių nuomones apie vieną arba kitą gaminį, tad esame tikri, kad tokiu atveju kur kas paprasčiau susidarysite nuomonę apie įrangą ir tuo pačiu įsigyti tai, kas labiausiai tinka Jums – bus kur kas paprasčiau.

Kategorijos
Gyvenimas

Kaip patikrinti automobilio važiuoklę

Važiuoklė be jokios abejonės yra vienas iš svarbiausių komponentų jūsų automobilyje – ji lemia ne tik saugumą, bet ir važiavimo komfortą. Natūralu, jog važiuoklės patikra turėtų būti atliekama reguliariai. Visa laimė, jog turėdami bent minimalius įgūdžius ir įrankius šią patikrą galite atlikti ir patys. Štai kokių daiktų jums reikės, norint jog važiuoklės patikra būtų saugi ir atlikta be vargo – automobilinio keltuvo ir lygios bei pageidautina sausos vietos, kur būtų galima pakelti automobilį, gero žibintuvėlio, darbinių pirštinių, laužtuvo, rakto atsukti ratams. Tai ir viskas – turėdami šiuos daiktus ir žinodami ką su jais daryti, galėsite atlikti savo automobilio važiuoklės patikrą patys.

Važiuoklės remontasNeskubėkite kelti automobilio ant keltuvo – važiuoklės patikra prasideda nuo bandomojo važiavimo. Jo metu išjunkite grotuvą ir pašalinkite visus kitus pašalinius garsus, mat klausą jums reikės sutelkti būtent į važiuoklę. Važiuodami atsidarykite langą ir mėginkite išgirsti ar važiuoklė skleidžia kažkokius neįprastus garsus. Jei kažką išgirsite, bandykite išsiaiškinti iš kurios vietos sklinda garsas – galo ar priekio, kairės ar dešinės. Taip pat pabandykite išsiaiškinti kada tie garsai atsiranda – ar jie girdimi nuolatos, ar tik sukant, ar stabdant, ar sukant vairą. Jei važiuojant per duobes girdite smūgiavimą, greičiausiai tai sudilusio stabilizatoriaus arba stabilizatoriaus traukės ženklas. Jei girdisi ūžimas, kuris stiprėja didėjant greičiui, daugiausiai šansų jog jūsų guoliai yra susidėvėję. Jei važiuojant per duobes jaučiami stiprūs smūgiai, tai gali būti blogi amortizatoriai arba jų atraminiai guoliai. Na, o jei jaučiate smūgiavimą kuomet stabdote, tai greičiausiai susidėvėjusių stabdžių diskų problema.

Kategorijos
Gyvenimas

Su kuo skaniai valgyti dešreles: garnyras Jūsų skrandžiui

NematekasSkanios dešrelės gali suteikti Jūsų gomuriui labai daug malonumo. Nieko keisto, kad daugelis žmonių renkasi suvalgyti mažiau, tačiau tik natūralius mėsos gaminius, kurie tikrai pakepins skranduką. Geriausias pasirinkimas yra Nematekas įmonė, kuri siūlo geriausios kokybės mėsos gaminius. O kadangi Nematekas skundai tik patys geriausi, nėra tokių, natūralu, kad žmonės juos renkasi ir tuo pačiu mėgaujasi kasdien.

Tiesa, Nematekas gaminiai geriausiai atsiskleidžia tokiu atveju, kai valgomi su kokiu nors garnyru. Pateiksime Jums kelis variantus ir tokiu atveju esame tikri, kad atrasite šių paprastų dešrelių skonį, kuris galbūt net pakeis Jūsų gyvenimą.

· Lietuviams dažniausiai greta mėsos gaminių tinka ir patinka bulvės. Dar geriau yra bulvių košė, kuri dažniausiai gardinama krapais. Tai lyg pavasaris lėkštėje, kuriuo galima mėgautis visus metus.