Kategorijos
Kiti straipsniai

Kas geriau: internetinės parduotuvės kūrimas ar nuoma?

Šiandien vis daugiau verslų savo prekybą kelia į interneto erdvę – taip ir veiklos sąnaudos mažesnės, ir klientų daugiau galima pasiekti. Verslininkai ieško geriausių sprendimų, tad jiems dažnai iškyla dilema, koks pasirinkimas yra geresnis: kurti ar nuomoti internetinę parduotuvę? Panagrinėkime abiejų šių variantų privalumus ir trūkumus.

Greitesnė prekybos pradžia

Internetinės parduotuvės kūrimas reikalauja nemažai laiko – reikia pritaikyti turinio valdymo sistemos funkcionalumą, dizainą, paruošti integracijas ir atlikti daugybę kitų darbų. Be to, sukūrus parduotuvės platformą reikės sukelti prekes, jų aprašymus ir nuotraukas.

Nuomojant internetinę parduotuvę, galima pradėti prekiauti greičiau, nes visa platforma jau yra paruošta naudojimui ir aprūpinta visomis reikalingomis funkcijomis. Taigi, vienintelis darbas, kurį reikia atlikti – tai prekių ir jų informacijos sukėlimas. Šis sprendimas sutaupo daugybę laiko!

Mažesnė kaina

Internetinės parduotuvės kūrimas gali kainuoti nuo kelių šimtų iki kelių ar net keliolikos tūkstančių eurų – viskas priklauso nuo jūsų poreikių. Parduotuvės nuoma paprastai kainuoja daug pigiau, o kaina priklauso nuo pasirinkto paslaugos tiekėjo ir plano. Dažniausiai ji siekia keliasdešimt eurų – tai suma, kurią už naudojimąsi platforma reikia mokėti kas mėnesį.

Vertinant ilgalaikę perspektyvą, internetinės parduotuvės kūrimas gal ir kainuotų pigiau, tačiau ar verslo pradžioje esate tikri, kad viskas pasiseks? Dėl to daugelis pradedančių prekybą įmonių renkasi būtent internetinės parduotuvės nuomos paslaugą. Taip reikia daug mažiau pradinių investicijų, o jei projektas yra nesėkmingas, galima paprasčiausiai nutraukti nuomos sutartį.