Kategorijos
Kiti straipsniai

Skirtingi trimeriai ir trimerių dalys internetu: kuris variantas geriausias Jūsų kiemui?

Ne paslaptis, kad trimeriai ir trimerių dalys internetu gali būti labai skirtingi, jų pasirinkimas priklauso nuo vejos tipo, ploto ir Jūsų poreikių. Renkantis trimerį ar žoliapjovę, svarbu atsižvelgti į tai, kaip lengva kiekvieną mašiną laikyti, manevruoti ir valdyti, taip pat atkreipiant dėmesį į atsargines dalis ir tai, kaip sunku paleisti arba tiekti papildomą valą per pjovimo galvutę. Trumpai apžvelkime Lietuvoje ir pasaulyje populiariausius trimerių modelius bei kokios trimerių dalys internetu yra prieinamos kiekvienam mūsų. Tikime, kad tai padės Jums rasti tinkamiausią!

Dujomis varomi trimeriai ir trimerių dalys internetu

Tradiciškai tai bene geriausias trimeris ar žoliapjovė, skirtas dideliems objektams. Dujomis varomas modelis tinka bet kur ir gali veikti neribotą laiką, jei tik bake yra degalų. Jie nebėra tokie populiarūs kaip baterijomis maitinami trimeriai ar žoliapjovės, tačiau vis tiek turėsite daugybę galimybių. Ieškokite modelių su reguliuojama rankena ir permatomu dujų baku, kad matytumėte, kada pritrūksta degalų. Dujomis varomos žoliapjovės su keturių ciklų varikliu veikia švariau ir naudoja įprastas dujas, tačiau kainuoja daugiau. Modeliai su dviejų takų varikliu kainuoja pigiau, tačiau į benziną reikės įpilti alyvos. Visi mūsų testuose naudojami dujomis varomi trimeriai arba žoliapjovės yra pakankamai garsūs, kad naudotojui prireiktų klausos apsaugos priemonių (ausų kištukų arba ausinių tipo ausinių).

Laidinės elektrinės žoliapjovės ir trimerių dalys internetu

Nors laidiniai kiemo įrankiai gali atrodyti pasenę, laidinė žoliapjovė gali labai gerai veikti tam tikram namų savininkų pogrupiui. Jei turite nedidelį kiemą ir jums nereikia pjauti didesnio ploto, toliau nuo lizdo, toks pasirinkimas gali būti idealus. Dauguma jų turi trumpą laidą ir jiems reikalingas ilgas lauko prailginimo laidas – paprastai šiuos laidus galite rasti iki 50-80 metrų ilgio. Laidinės elektrinės žoliapjovės ir trimeriai bei trimerių dalys internetu dažniausiai yra pigiausi iš trijų tipų, be to, jos paleidžiamos akimirksniu ir veikia neribotą laiką, ir jums nereikia jaudintis dėl dujų pirkimo ar akumuliatoriaus įkrovimo.

Baterijomis maitinami trimeriai ir trimerių dalys internetu

Paskutinių bandymų metu geriausios akumuliatorinės styginės žoliapjovės pjauna taip pat arba net geriau nei dujiniai modeliai. Be to, jie neišskiria išmetamųjų teršalų ir veikia tyliai. Jie taip pat kiekvieną kartą įsijungia akimirksniu, jums nereikia nerimauti dėl droselio ar traukti už traukimo laido. Jiems reikia daug mažiau priežiūros, o jų akumuliatorius paprastai galima naudoti kituose tos pačios prekės ženklo lauko elektriniuose įrankiuose, įskaitant vejapjoves, gyvatvorių žirkles, lapų pūstuvus ir grandininius pjūklus. Šiuos įrankius maitinančių ličio jonų baterijų tarnavimo laikas vis dar nežinomas, todėl ieškokite ilgos garantijos (mažiausiai trejų iki penkerių metų), kuri konkrečiai taikoma akumuliatoriui. Vienu įkrovimu tikimasi pjauti apie 30 minučių. Dauguma baterijų visiškai išsikrovusios įkrauna maždaug valandą. Jeigu negalite sau leisti laukti, kol baterija pasikraus, yra parduodamos įvairios trimerių dalys internetu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *