Kategorijos
Kiti straipsniai

Skrydis iš Rygos? Domina parkavimas Rygos oro uoste?

Lietuva gali pasigirti trimis, puikiai išvystytais, tarptautiniais oro uostais. Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostai yra konkurencingi aviacijos rinkoje, pažangūs, siūlo didelę, skirtingų skrydžių krypčių pasiūlą. Tačiau kartais, pigesnė kaina, egzotiškesnė kryptis ar patrauklesnės skrydžio sąlygos – yra svarios priežastys, skatinančios pasirinkti skrydį iš Rygos. Nors Rygos oro uostą ir Lietuvos teritoriją skiria nedidelis atstumas, tačiau visgi, reikėtų imtis atsargumo priemonių ir laikytis tam tikrų taisyklių, norint, kad kelionė neprasidėtų nenumatytais nesklandumais. Kokius svarbius darbus reikėtų atlikti prieš suplanuotą kelionę į užsienį?

Pirmas, pats svarbiausias dalykas, kuriuo reikėtų pasirūpinti, jeigu į Rygą vykstate nuosavu automobiliu – išankstinė, automobilio stovėjimo vietos rezervacija. Ryga – kilometrais artimas, tačiau savo teritorija ne itin pažįstamas miestas. Saugus automobilio parkavimas yra privalomas žingsnis prieš išsvajotą kelionę. Tad labai svarbu, parkavimo vieta pasirūpinti iš anksto. Rezervuoti automobilio stovėjimo vietą Rygos oro uosto aikštelėje galite internetu, taigi šis svarbus žingsnis, nepareikalaus daug laiko ar ypatingų žinių. Parkavimas Rygos oro uoste gali būti šiek tiek nutolęs nuo oro uosto teritorijos. Atliekant išankstinę rezervaciją įsitikinkite, jog stovėjimo aikštelės darbuotai gali suorganizuoti nemokamo pervežimo iki išvykimo vartų, paslaugą. Aikštelės, kuri nutolusi nuo oro uosto teritorijos ir kurios, aptarnaujantis personalas negali pasiūlyti pervežimo paslaugos – reikėtų vengti. Taksi automobilio iškvietimas svetimoje šalyje užims daug laiko ir pareikalaus papildomų finansinių išlaidų. Keliauti pėsčiomis su dideliais lagaminais – taip pat nėra gera išeitis. Stovėjimo aikštelių nuoma užsiimančios įmonės, savo internetiniuose puslapiuose pateikia detalią informaciją, kurios dėka, aikštelę rasite greitai, nesudėtingai, net ir svetimoje šalyje. Parkavimas Rygos oro uoste yra populiari paslauga, tad kuo anksčiau atliksite rezervaciją internetu, tuo didesnė tikimybė, kad gausite gerą stovėjimo vietą už patrauklią kainą.

Kelionei iki Rygos, skirkite papildomo laiko. Visi žino taisyklę, jog į oro uostą reikia atvykti, likus mažiausiai 2val. iki skrydžio. Visai nesvarbu, iš kokio Lietuvos kampelio atvykstate, skirkite kelionei papildomų valandų. Nesklandumai kelyje, automobilių spūstys gali gerokai prailginti kelionės trukmę Lietuvos ribose ar Latvijoje. Nenumatyti trukdžiai sukels neigiamas emocijas, o galbūt net atims galimybę laiku įlipti į lėktuvą. Jeigu į Rygą vykstate, pasitelkdami į pagalbą navigaciją, protingiausia būtų išvykti bent keliomis valandomis anksčiau, nei rekomenduojama išmaniojo pagalbininko ekrane.

Sėkmingas, parkavimas Rygos oro uoste ir kelionės laiko rezervas – pagrindiniai veiksniai, kurie padės išvengti streso ir gerokai sumažins tikimybę, jog kelionė iš svečios šalies prasidės ne ta koja. Išmanios, patogios parkavimo rezervacijos sistemos ir kelyje pasitarnaujančios programėlės suteikia puikias sąlygas, garantuojančias kelionę be nesklandumų. Vienintelis dalykas, kurį reikia padaryti jums – tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje, jomis pasinaudoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *