Kategorijos
Kiti straipsniai

Kondicionierius butui: kaip išsirinkti geriausią?

Kiekvieną vasarą Lietuvoje prekybininkai, siūlantys kondicionierius, pastebi šių prekių pirkimo padidėjimą. Ypač, kai lauke kaip reikiant į kaista, daug gyventojų ieško, koks geriausias kondicionierius butui, koks labiau tinka namui ir pan. Gera žinia ta, kad pasirinkimas yra labai platus, o įsigiję kokybišką kondicionierių, džiaugsitės ne tik vėsinimo, bet ir šildymo funkcija.

Kokio kondicionieriaus ieškote?

Tai svarbiausias klausimas, į kurį reikėtų atsakyti, prieš pasirenkant tinkamą kondicionierių. Rinkoje yra labai platus kondicionierių pasirinkimas, tad ir gyvenant bute tikrai rasite, ką pritaikyti sau. Pavyzdžiui, iki šiol galvojama, kad kondicionierius su išoriniu bloku negali būti montuojamas daugiabutyje. Tai netiesa. Tokį įrenginį tikrai galite įsigyti ir gyvendami daugiabutyje, tačiau prieš tai reikia gauti leidimą tokiam blokui montuoti pastato išorėje.

Jeigu leidimo nepavyksta gauti arba nenorite tuo apsikrauti, galite rinktis modernius ir šiandien plačiai pritaikomus kondicionierius be išorinio bloko. Toks kondicionierius veiks taip pat efektyviai, tačiau šiek, tiek garsiau nei su išoriniu bloku. Taip pat geras pasirinkimas galėtų būti rekuperatorius, kuris vis dažniau pritaikomas daugiabučiuose. O jeigu norite paprastesnio sprendimo, Jums gali tikti mobilus kondicionierius, kuris efektyviai vėsina patalpą, kurioje yra įjungtas. Tai daug pigesnė alternatyva, jeigu ieškote biudžetinio varianto.

Į ką atkreipti dėmesį?

Nesvarbu, kokio tipo kondicionierių pirksite, reikia skirti pakankamai laiko jo paieškoms. Kondicionierius butui turi būti pritaikytas veikti tokiame būste. Taigi, nepamirškite pasirūpinti, kad kondicionieriaus sistema būtų pritaikyta ‘Jūsų buto išplanavimui. Taip pat įvertinkite, kokio galingumo įrenginys Jums reikalingas. Ekspertai pataria galią rinktis labai atsakingai. Jeigu kondicionierius bus per mažai galingas, jis tiesiog neatvėsins namų taip, kaip turėtų. O jeigu išsirinksite per daug galingą įrenginį, už jį sumokėsite daug daugiau, tačiau visų jo galimybių vis tiek neišnaudosite.

Skirkite laiko ne tik galios pasirinkimui, bet ir įrenginio dydžiui. Šiandien kondicionieriai būna labai įvairūs. Kai kurių jų dizainą netgi kuria dizaineriai. Tad reikėtų iš anksto apgalvoti, kur kondicionierius bus montuojamas ir pagal tai rinktis jo dydį bei dizainą.

O taip pat nepamirškite įvertinti ir papildomo funkcionalumo. Pavyzdžiui, bet ir butui pritaikyti kondicionieriai gali ne tik efektyviai vėsinti patalpas, bet ir jas šildyti.

Šiuolaikiškas įrenginių valdymas

Renkantis kondicionierių, pamatysite, kad tai labai modernus ir šiuolaikiškas įrenginys. Daugelis kondicionierių šiandien yra patogiai valdomi ir labai išmanūs. Net paprasčiausias kondicionierius butui gali būti valdomas per nuotolį. Pavyzdžiui, galite užprogramuoti kondicionierių, kad jis nuolat palaikytų reikalingą temperatūrą namuose. Tai labai patogus ir energiją taupantis būdas, nes tai reikalauja daug mažiau energijos nei stiprus patalpų vėsinimas vienu metu.

Taip pat kondicionierius butui gali būti valdomas Jums net nebūnant namuose. Pavyzdžiui, grįžtant iš darbo galite įjungti kondicionierių nuotoliniu būdu, kad patalpos atvėstų ir Jums grįžus galėtumėte mėgautis vėsiu oru namuose. Priklausomai nuo to, koks yra įrenginio modelis ir komplektacija, kondicionierius gali būti valdomas per specialią programėlę arba bevielį interneto tinklą., o taip pat ir su pulteliu. Taigi, tai yra patogus ir lengvai naudojamas sprendimas namams, kuris tarnaus daug metų ir džiugins karštomis vasaromis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *