Kategorijos
Kiti straipsniai

Lipnios etiketės 2022 metais

Metams baigiantis, puikus metas pagalvoti apie savo prekės ženklo strategiją, 2022 m. tikslus ir tai, kaip pritaikytų etikečių dizaino tendencijos galėtų tai paveikti. Akivaizdu, kad 2021 m. buvo sudėtingas metas, tačiau žvelgdami į priekį galite pradėti įgyvendinti planus, kad ateinančiais mėnesiais jūsų produktas ar paslauga taptų pirmaujančia.

Individualizuotos lipnios etiketės: jūsų produkto ar prekės ženklo demonstravimas. Lipnių etikečių pakeitimas yra tobulas Naujųjų metų pažadas. Jei praėjo per daug laiko nuo jūsų paskutinio etikečių koregavimo, pakeitimas gali pakreipti jūsų įmonės suvokimą, parodyti naujas idėjas ir pasiekti klientus kritiniu momentu – kai jie yra parduotuvėje, ruošiasi pirkti.

Individualizuotų etikečių dizaino tendencijos nuolat kinta, todėl galite būti tikri, kad jūsų konkurentai sugalvos naujų ir įdomių pakuočių į kurias pakuos savo produktus. Tai reiškia, kad turėtumėte sutelkti dėmesį į tai, kad neatsiliktumėte nuo akį traukiančių dizainų, kurie atitiktų jūsų prekės ženklo tapatybę, bet pateiktų jį naujoje šviesoje. Nesvarbu, ar kuriate sudėtingą vyno etiketę, linksmą buferio lipduką ar ką nors tarp jų, jūsų naujasis dizainas yra galimybė parodyti jūsų įmonės asmenybę.

99 design nuolat pateikia populiariausių metų dizainų sąrašus. Galite sekti tokias tendencijas arba raguoti prieš joms atsirandant. Vienintelis tikras tikslas yra padaryti kiekvieną individualų spausdintą etiketės dizainą išskirtinį, kad ir ką gaminate, parduodate.

Individualizuotas etikečių dizainas: kas įeina į procesą

Įsipareigodami sukurti tinkintą etiketės dizainą , turite pasirinkti dydį ir formą, tinkančią jūsų gaminiui, taip pat medžiagą ir apdailą, kuri atitiks jūsų kuriamą vizualinį identitetą. Kiekvienas iš šių svarstymų yra pakankamai svarbus, kad į juos būtų atsižvelgta po vieną.

  • Dydis: ar norite uždengti visą pakuotę, ar palikti vietos, kad išryškėtų indo spalva ar pats produktas? Jei pasirinksite pirmąjį, pasirinktinė etiketė iš esmės yra jūsų pakuotės dizainas. Pastarasis metodas leidžia naudoti etiketę kaip vieną bendrą elementą.
  • Forma: pjaustant etiketes nereikia klijuoti prie paprasto stačiakampio. Jei manote, kad apskritimo arba rombo formos etiketė geriau tinka jūsų logotipui, tai gali būti įspūdingas vizualinis pasirinkimas. Jūs netgi galite ploteriuoti norima nestandartine forma, kad atitiktų vaizdus arba kad tilptų į unikalų formą.
  • Medžiaga: Etikečių spausdinimas ant polimerų sparčiai populiarėja. Nors popierinės etiketės suteikia grubų, natūralų pojūtį ir leidžia naudoti perdirbtas medžiagas, polimerai gali būti tvirtesni ir atsparesni.
  • Apdaila: nuo itin blizgios UV dangos ar matinio laminato iki naminių tekstūrų, labiau tinkančių ekologiškiems ar perdirbtiems gaminiams, jūsų pasirinktas apdailos būdas lemia, kaip kiekviena etiketė ar lipdukas jausis kliento rankose, o tai suteikia svarbios informacijos prieš perkant.

Gamindami etiketes pamaloninti pirkėjus ir pasirinkti individualizuotas etiketes, vienas geriausių pavyzdžių yra Coca-colos etiketės su žmonių vardais. Kiekvienas nori savo vardo, todėl pardavimai tik padidėjo. Taip apt galite pridėti suasmenintus lipdukus, skirtus siuntimui arba klijuoti ant pakuotės. Jei jūsų etikečių tiekėjas leidžia spausdinti įvairiais būdais, šis būdas gali duoti įspūdingos naudos. „The Motley Fool“ vartotojų analizė 2021 m. nurodė, kad asmeniniai prisilietimai mažmeninėje prekyboje naujaisiais metais taps vis svarbesni.

Tinkamo tinkintų etikečių spausdintuvo pasirinkimas

iPRINT yra idealus lipnių etikečių, lipdukų ir pakuočių spausdinimo ir gaminimo partneris. Turėdami naujausius įrengimus, lipdukus ir etiketes gali pagaminti naudojant skirtingas technologijas, todėl tipų pasirinkimas yra labai didelis. Ši spaustuvė turi ilgą patirtį gaminant etiketes ir pakuotes, todėl nesuklysite pasirinkdami iPRINT.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *