Kategorijos
Kiti straipsniai

Kaip atpažinti kokybiškus baldus?

Kėdės, sofos, rašomieji stalai ir stalai turi didelę įtaką jūsų patogumui, moralei ir produktyvumui. Ypač patogios drabužių kabyklos turi didele įtaką jūsų svečių patogumui ir jūsų pačių. Drabužių kabykla uri būti pakankamo dydžio, kad nesukeltu klausimo „kur pasikabinti striukę“. Norint išvengti, tokių klausių, kurie suteikia blogą pirmą įspūdį, baldus reikia rinktis ypač atsakingai.

Norite, kad jūsų baldai būtų kokybiški, funkcionalūs ir stilingi. Kokybiški baldai neturi kainuoti brangiai, tačiau svarbu žinoti, ko ieškoti. Nežinote, nuo ko pradėti? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip rasti geriausius biuro baldus ar namų baldus internete už bet kokį biudžetą.

Pažink savo medieną

Medžio: medžio masyvo baldai gaminami iš vienos rūšies natūralios medienos. Ji atrodo natūraliai ir gražiai, yra patvarus ir gali būti nudažytas bet kokia jūsų pasirinkta spalva ar stiliumi. Be to, jį paprastai galima pataisyti, jei jis sugadintas. Kalbant apie apačią, medžio masyvas yra brangus ir turi būti valomas bei prižiūrimas, kad nesuskiltų ar įtrūktų. Kai kurios kokybiškos kabuklos yra pagamintos iš medžio masyvo. Apskritai kietmedžiai, pagaminti iš tokių medžių kaip klevas, ąžuolas ir riešutmedis, yra patvaresni nei spygliuočių medžiai, gaunami iš spygliuočių medžių, tokių kaip raudonmedis, pušis ar kedras.

Kaip tai pastebėti: produkto aprašyme ieškokite termino „medžio masyvas“. Jei apžiūrėsite jį asmeniškai, pabandykite jį pakelti. Medžio masyvo baldai yra sunkūs.

Medienos lukštas: daugelis aukštos kokybės biuro baldų, įskaitant rašomuosius stalus, lentynas ir stalus, iš tikrųjų yra medžio lukšto, o tai reiškia, kad plonos kietmedžio griežinėliai yra klijuojami ant plokščių iš pigesnės medžiagos, pvz., faneros (plonos medienos lentos suklijuotos). , medžio drožlių plokštės (medžio dulkės, suspaustos derva) arba vidutinio tankio medienos plaušų plokštės (medžio pluoštas, suspaustas vašku ir derva).

Medienos lukšto baldai turi keletą privalumų, palyginti su medžio masyvo baldais. Jis pigesnis, ne toks sunkus, atsparesnis deformacijai ir trūkinėjimui. Be to, paprastai pagaminti reikia mažiau laiko, o kai kuriais atvejais tai gali būti geriau aplinkai, nes taupoma kietmediena ir pakartotinai naudojamos medienos dulkės, kurios kitu atveju patektų į sąvartyną. Tačiau medžio lukšto baldai gali būti ne tokie patvarūs kaip medžio masyvo. Ir nors fanerą galima šlifuoti, dažyti ir beicuoti, galite turėti ribotas apdailos galimybes, priklausomai nuo faneros storio.

Kaip tai pastebėti: produkto aprašyme ieškokite termino „fanera“. Baldai gali atrodyti kaip medžio masyvo baldai, tačiau jie nebus tokie sunkūs. Medienos raštai taip pat gali atrodyti taisyklingesni nei medžio masyvo ir jame nebus raižytų elementų. Dauguma aukščiausios klasės konferencijų stalų, ilgesnių nei aštuonių pėdų, yra iš medžio lukšto. Kadangi medienos lukšto baldų kokybė labai skiriasi, naudinga nustatyti, ant ko klijuota medžio fanera. Produkto aprašyme ieškokite termino „kompozitas“, o tai reiškia, kad jis pagamintas iš medžio drožlių plokštės arba vidutinio tankio medienos plaušų plokštės, kurios nėra tokios tvirtos kaip fanera.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *