Kategorijos
Gyvenimas

Tobulas pasirinkimas – nuotrauka ant drobės

Nuotrauka ant drobesNuotrauka ant drobės yra pagrindinis ir pats populiariausias sienų dekoravimo būdas. Pasirinkta nuotrauka gali būti įvairi – šeimos, kelionės, mėgstamo gamtos vaizdo ar gyvūno nuotrauka. Kiekviena nuotrauka gali pridėti skirtingų detalių namų interjerui. Gyvūno nuotrauka prideda šiltumo ir jaukumo, šeimos nuotrauka gali sukelti tam tikrus jausmus žvelgus į ją, o gamtos nuotrauka paskatina svajoti ir dirbti dėl savo svajonės, taip pat gali įnešti gaivumo ir žalumos namams. Statistiškai vis dažniau renkamasi nuotrauką ant drobės, negu tapytą paveikslą. Žinoma tai dažniausiai įtakoja tapyto paveikslo kaina. Didžiulė investicija, kuri gali nusibosti ir vėliau gulėti palėpėje. Nuotraukos ant drobės kaina yra nedidelė, todėl pakeitus interjerą ar nusibodus ji yra lengvai ir nebrangiai pakeičiama.

Kur rasti nuotrauką ant drobės?

Nuotrauką ant drobės galite užsisakyti interdeko.lt internetinėje parduotuvėje. Didelis pasirinkimas jau pagamintų nuotraukų ant drobių. Norint savo dizaino yra du pasirinkimai. Savo dizainą galite atsiųsti internetu ir dizaineriai pritaikys jį pasirinktam fotodrobės dydžiui arba susikurti maketą patiems naudojant specialų dizaino įrankį. Šis įrankis yra primityvus ir labai paprastas, todėl juo naudotis mokės visi. Pasirinksite savo norimos fotodrobės specifikacijas ir įkėlę nuotrauką pritaikysite ją fotodrobės dydžiui. Tai atlikus paspausite išsaugoti fotodrobę ir jūs būsite perkelti į krepšelio puslapį, kuriame atliksite apmokėjimą.

Nuotrauka ant drobės gera dovana

Tai puiki dovana draugui, kolegai ar vadovui. Statistiškai sparčiai populiarėjanti dovanos rūšis. Interdeko.lt internetinėje parduotuvėje galite įsigyti dovanų kuponą. Dovanų kuponas užtikrina, kad drobė tikrai patiks pirkėjui. Nežinodami, kokia dovana tiks draugui, rekomenduojame įsigyti ir padovanoti dovanų kuponą nuotraukai ant drobės įsigyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *