Kategorijos
Kiti straipsniai

Ką apsvarstyti prieš atliekant plaukų šalinimą lazeriu?

Įdomu, dėl ko kyla triukšmas dėl plaukų šalinimo lazeriu? Arba kaip rasti tinkamą kliniką savo vietovėje, kuri siūlo nebrangias, saugias ir veiksmingas paslaugas? Šis gydymas turi daug privalumų, o tai yra prasminga, turint omenyje, kiek laiko ir pinigų jis gali sutaupyti. Plaukelių šalinimas lazeriu yra labai naudingas metodas, kuriuo galima pašalinti tam tikrų kūno vietų plaukų perteklių. Jis skirtas ne tik moterims. Iš tiesų, vyrams taip pat kartais pasitaiko veido plaukų. Tačiau jei norite sužinoti daugiau apie tai, kodėl šis gydymas yra pranašesnis už kitus galimus metodus… Skaitykite toliau! oblakasalon.lt ir ekspertės patarimai.

Plaukelių šalinimas lazeriu yra neskausmingas ir nuolatinis

PlaukaiNesvarbu, ar tai būtų vaškas, ar kremas, kojų ar pažastų skutimas niekada nėra maloni patirtis. Tačiau šalinant plaukelius lazeriu jums nereikės patirti skausmo. Nesvarbu, ar norite pašalinti plaukelius nuo smakro, kojų ar pažastų, plaukų šalinimas lazeriu yra puikus būdas visam laikui atsikratyti nepageidaujamų plaukelių. Kitaip nei skutimosi atveju, plaukų šalinimas lazeriu yra ilgalaikis, o tai reiškia, kad jo negalima lengvai atšaukti. Tai gali būti puikus privalumas tiems, kurie nenori skusti plaukų kas kelias dienas. Plaukų šalinimas lazeriu taip pat yra palyginti neskausmingas. Pojūtis gali būti šiek tiek dilgčiojantis, tačiau dauguma žmonių teigia, kad skausmas yra minimalus arba jo visai nėra.

Tai galima atlikti ir vyrams, ir moterims

Daugeliu atžvilgių plaukų šalinimas lazeriu yra "vyriškas" gydymas. Dėl savo ilgalaikio pobūdžio tai puikus būdas vyrams pašalinti nepageidaujamus plaukelius tam tikrose kūno vietose, pavyzdžiui, krūtinės, nugaros ar veido. Jei turite jautrią odą, galite apsvarstyti galimybę lazeriu šalinti plaukelius pažastyse, bikini zonoje arba po pažastimis. Skirtingai nuo depiliacijos vašku, kuri yra skausminga ir gali sukelti įaugusių plaukelių, plaukų šalinimas lazeriu yra neinvazinis ir nereikalauja prastovų. Jį galima atlikti tiek vyrams, tiek moterims, be to, jis saugus visų tipų odai. Kelios plaukų šalinimo lazeriu klinikos skirtos ir moterims. Šios plaukų šalinimo zonos apima veidą, pažastis, bikini zoną, pilvą ir kojas.

Taip galima sutaupyti laiko ir pinigų

Nors plaukų šalinimas lazeriu nėra pigus gydymas, jis toli gražu nėra brangus. Net jei apsilankysite keliose klinikose, galiausiai galite išleisti ne daugiau kaip 1000 JAV dolerių už pradinį seansą ir priežiūrą. Skirtingai nuo elektrolizės, kuri gali būti brangi, ir skutimosi, dėl kurio gali tekti dažnai lankytis pas kirpėją, plaukų šalinimą lazeriu galima atlikti namuose. Tai reiškia, kad procedūrą galite suplanuoti tada, kada ji telpa į jūsų dienotvarkę – ryte, po pietų ar vakare. Nors plaukų šalinimas lazeriu nėra pigus gydymas, jis toli gražu nėra brangus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *