Kategorijos
Kiti straipsniai

Galvos odos šveitiklis – sveikų ir gražių plaukų paslaptis

Namuose plaukų priežiūrai naudojate tik plaukų šampūną, kaukę ir formavimo priemones, tačiau šukuosena nedžiugina? Galvos odos šveitiklis taip pat turėtų būti įtrauktas į plaukų priežiūros rutiną. Daugelis plaukų priežiūros specialistų šią priemonę rekomenduoja savo klientams ir nors galvos odos šveitimas nėra naujovė, apie šią procedūrą ir jos naudą žino ne visi.

Kam reikalingas galvos odos šveitiklis?

Nors šampūnas, kondicionierius ir kaukė yra pagrindinės plaukų priežiūros priemonės, galvos odos šveitiklį taip pat vert naudoti. Ši priemonė pašalina nuo galvos odos paviršiaus negyvas odos ląstelės, formavimo priemonių likučius ir kitus nešvarumus. Kai galvos oda švari, tai ir plaukai yra geriau aprūpinami maistinėmis medžiagomis be deguonimi, todėl gali augti stiprūs ir tvirti.

Galvos odos šveitiklis detoksikuoja ir atkuria natūralų odos riebalų balansą. Riebalinių liaukų veiklos suaktyvėjimą gali išprovokuoti agresyvaus poveikio plaukų priežiūros ar formavimo priemonės, be to, kai galvos oda riebi nešvarumai ir negyvos ląstelės prie jos tarsi prilimpa.

Galvos odos šveitiklis – tiek namuose, tiek grožio salonuose naudojama priemonė. Tai puikus būdas paruošti galvos odą gydomosioms procedūroms, be to, ir pats šveitimas teigiamai veikia mikrocirkuliaciją. Jei renkatės galvos šveitiklį naudojimui namuose, atkreipkite dėmesį į jo sudėtį ir granules – jos turėtų būti švelnios ir minkštos, kad nepažeistų odos.

Kaip naudoti galvos odos šveitiklį?

Verta žinoti, kad galvos odos šveitiklis dažniausiai nepakeičia kitų plaukų priežiūros priemonių, o jo naudojimas priklauso nuo formos. Galima rinktis šveičiamąjį šampūną, kaukę ar specialų šveitiklį. Geriausia šveitimo procedūroms rinktis specialią priemonę, nes ji yra skirta vienai funkcijai – šveitimui.

Galvos odos šveitiklis turėtų būti tepamas ant švarios galvos odos, po plovimo šampūnu, ant drėgnų plaukų. Švelniais sukamaisiais judesiais masažuokite visą skalpo odą. Nenaudokite nagų, tik pirštų pagalvėles. Masažui skirkite keletą minučių, o tada priemonę kruopščiai išskalaukite.

Kaip dažnai naudotinas galvos odos šveitiklis, priklauso nuo galvos odos tipo ir plaukų. Jei plaukai greitai riebaluojasi, o galvos odos riebalinių liaukų veikla aktyvi, galima šveitiklį naudoti kartą per savaitę ir vėliau, stebint odos būklę, procedūras po truputį retinti. Jei plaukai sausi, pakaks galvos odą šveisti kartą per mėnesį ar dar rečiau.

Galvos odos šveitiklis yra rekomenduojamas tiek vyrams, tiek moterims. Tai papildoma plaukų ir galvos odos priežiūros priemonė, kuri net ir retai naudojama turi itin teigiamą poveikį. Šveitimas suteikia švaros pojūtį ir iš tikrųjų nuvalo odą, todėl plaukai gali augti geriau aprūpinami, susireguliuoja riebalų apytaka, užkertamas kelias pleiskanoms.

Deja, kad ir koks malonus būtų pojūtis po galvos šveitimo, šios procedūros negalima atlikti pernelyg dažnai – tai taip pat gali sutrikdyti galvos odos pusiausvyrą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *