Kategorijos
Kiti straipsniai

Galvos odos šveitiklis – sveikų ir gražių plaukų paslaptis

Namuose plaukų priežiūrai naudojate tik plaukų šampūną, kaukę ir formavimo priemones, tačiau šukuosena nedžiugina? Galvos odos šveitiklis taip pat turėtų būti įtrauktas į plaukų priežiūros rutiną. Daugelis plaukų priežiūros specialistų šią priemonę rekomenduoja savo klientams ir nors galvos odos šveitimas nėra naujovė, apie šią procedūrą ir jos naudą žino ne visi.

Kam reikalingas galvos odos šveitiklis?

Nors šampūnas, kondicionierius ir kaukė yra pagrindinės plaukų priežiūros priemonės, galvos odos šveitiklį taip pat vert naudoti. Ši priemonė pašalina nuo galvos odos paviršiaus negyvas odos ląstelės, formavimo priemonių likučius ir kitus nešvarumus. Kai galvos oda švari, tai ir plaukai yra geriau aprūpinami maistinėmis medžiagomis be deguonimi, todėl gali augti stiprūs ir tvirti.

Galvos odos šveitiklis detoksikuoja ir atkuria natūralų odos riebalų balansą. Riebalinių liaukų veiklos suaktyvėjimą gali išprovokuoti agresyvaus poveikio plaukų priežiūros ar formavimo priemonės, be to, kai galvos oda riebi nešvarumai ir negyvos ląstelės prie jos tarsi prilimpa.

Galvos odos šveitiklis – tiek namuose, tiek grožio salonuose naudojama priemonė. Tai puikus būdas paruošti galvos odą gydomosioms procedūroms, be to, ir pats šveitimas teigiamai veikia mikrocirkuliaciją. Jei renkatės galvos šveitiklį naudojimui namuose, atkreipkite dėmesį į jo sudėtį ir granules – jos turėtų būti švelnios ir minkštos, kad nepažeistų odos.