Kategorijos
Kiti straipsniai

Saulės elektrinės teikiami privalumai

Saulės elektrinės pasaulyje tampa vis populiaresnės. Jei prieš kelerius metus saulės baterijas turėjo tik vienas iš dešimties namų, tai dabar tokią sistemą turi daugiau nei vienas iš trijų namų.

Saulės elektrinė – tai autonominė sistema, gaminanti elektros energiją naudojant saulės baterijas, kurios yra ant specialaus montavimo stovo. Saulės kolektoriai surenka saulės šviesą ir paverčia ją nuolatinės srovės elektros energija. Ši elektra per inverterį paverčiama kintamosios srovės elektra. Saulės elektrinės pagaminta elektra gali būti naudojama namų ūkio ir pramonės reikmėms, taip pat vandeniui ar orui šildyti.

Saulės elektrinės privalumai:

1. PINIGŲ TAUPYMAS

Saulės elektrinės patenkina visus jūsų elektros energijos poreikius visus metus, todėl elektros energijai išleisite 3-4 kartus mažiau. Sutaupomų lėšų dydis priklauso nuo saulės kolektorių dydžio ir jūsų namuose suvartojamos elektros energijos kiekio.

2. PATIKIMUMAS IR ILGAAMŽIŠKUMAS

Saulės elektrinės yra patikimas energijos šaltinis, galintis atlaikyti bet kokias oro sąlygas, įskaitant uraganus ir potvynius, žemės drebėjimus ir audras. Saulės elektrinėje nėra judančių dalių, todėl jos nereikia dažnai aptarnauti. Saulės kolektoriaus tarnavimo laikas yra 20-25 metai, tačiau jis gali siekti 30 metų ir daugiau.

Kokybiškai įrengta saulės elektrinė yra labai patvari ir nereikalauja didelių priežiūros išlaidų. Viskas, ko iš jūsų reikia, tai retkarčiais ją nuvalyti, ypač po stiprių liūčių ar krušos, kai prie jos prilimpa dulkės, lapai ir kiti nešvarumai. Jei laikysitės šio reikalavimo, jūsų sistema puikiai veiks daugelį metų be jokių problemų.

3. NEPRIKLAUSOMYBĖ NUO ELEKTROS TINKLŲ IR ELEKTROS ENERGIJOS TIEKIMO SUTRIKIMŲ

Saulės elektrinės sistema aprūpins jus elektra net ir tuo atveju, jei bus nutrauktas elektros energijos tiekimas arba nutrūks elektros energijos tiekimas.

4. NERIBOTAS ENERGIJOS ŠALTINIS

Saulės šviesa yra neribotas energijos šaltinis, ir jis prieinamas visiškai nemokamai! Užtenka 5 valandų saulės spindulių, kad jūsų namai būtų aprūpinti elektra visą dieną!

5. LENGVAS MONTAVIMAS BE PAPILDOMŲ DARBŲ

Fotovoltinę sistemą galite lengvai įrengti ant stogo arba kieme be jokių specialių statybos darbų. Tai reiškia, kad nereikia atlikti jokių žemės kasimo darbų ar keisti elektros instaliacijos, todėl sutaupysite dar daugiau pinigų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *