Kategorijos
Kiti straipsniai

Ką reikia žinoti perkant žiemines padangas internetu?

žieminės padangosPrasidėjus pirmosioms šalnoms vairuotojai kaip ir kasmet pradeda ieškoti žemos prekių savo automobiliui. Vieni bijo, kad šaltuoju sezonu gali neišlaikyti senas akumuliatorius, kiti prisimena, kad stiklų plovimo skystį reikia pakeistį į neužšalantį, treti ieško padangų. Vengdami socialinių kontaktų pirkėjai vis dažniau renkasi ne fizines o elektroninius prekybos centrus. Pirkti prekę internete yra patogus, bet yra tam tikrų ypatumų apie kuriuos norime jus įspėti.

Reikalaukite daugiau informacijos

Nors renkantis padangas internete atrodo viskas paprasta ir aišku, problema slypi tam, kad pardavėjai dėl didelės prekių gausos, pateikia per mažai informacijos apie parduodamus produktus. Žieminės padangos šiuo atžvilgiu yra ypatinga prekė, nes pirkėjui neužtenka vien tik pagrindinių padangos parametrų tam kad priimtų sprendimą pirkti. Naudingiausias būtų padangų savybių palyginimas, tačiau to kol kas nesiūlo nė viena Lietuvoje veikianti padangų parduotuvė. Ką daryti? Norint įsigyti tinkamiausias padangas jūsų automobiliui, nepatingėkite parašyti elektroninės užklausos arba paskambinti konsultantui ir paprašyti detalesnės informacijos apie jus sudominusias padangas.

Dažniausiai daromos klaidos

Naujesniuose automobiliuose po durelėmis ant automobilio kėbulo kai kurie gamintojai klijuoja lipdukus su informacija kokių išmatavimų padangos tinka šiam modeliui. Atminkite, jeigu jūsų automobiliu bus gabenami sunkūs kroviniai, arba automobilio tipas yra visureigis, jums netinka lengvojo automobilio padangos. Todėl renkantis padangas internete, pasirinkite tinkamą padangų kategoriją. Jeigu pristatymo metu pastebėsite, kad jums atvežė ne tas padangas, teks sumokėti už grąžinimą ir pirkti padangas iš naujo. Padangų tinkamumą pagal automobilio gamintoją ir modelį vsada galite patikrinti kitose parduotuvėse, gamintojo išleistame vartotojo žinyne, o naudotojų atsiliepimus – automobilių forumuose.

Dygliuotos žieminės padangos vertos atskiros temos tačiau norime perspėti apie klaidingą vairuotojų įsitikinimą neva jos yra geriausios. Tai deja, tik iš dalies tiesa, nes tokios padangos, efektyvos tik ten kur keliai daugiausiai padengti ledo arba storo sniego sluoksniu, Lietuvos oro sąlygoms geriau rinktis tradicines žiemines padangas. Kaip ir kitose prekybos srityse, perkant padangas internete, reikia neskubėti ir palaukti akcijinių pasiūlymų bei išpardavimų, pirkti padangas ne sezono metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *