Kategorijos
Kiti straipsniai

3 būdai pigiai paskolai gauti

Norinčių pasiskolinti – eilės. Priežasčių tam yra daugiau nei apstu. Kažkam reikia šiek tiek pinigų iki algos, kažkas nori įsigyti daiktą, kuriam šiuo metu neturi pakankamai pinigų, dar kažkas nori finansuoti savo verslą ar kitą ūkinę veiklą. Tikrai, priežasčių skolintis yra tiek, kiek ir pačių žmonių. Kiekvieno poreikiai skirtingi, todėl ir priežastys paskolai gauti yra skirtingos.

Greitos paskolosBet yra vienas dalykas, kuris vienija visus šituos žmones, ir visai nesvarbu kokiam tikslui, kokiam terminu ir kokią sumą jie skolinasi. Tas visus vienijantis dalykas yra – gauti paskolą kuo mažesne kaina. Neatrasite žmogaus pasaulyje, kuris neteiktų prioriteto kuo pigesnei paskolai gauti. Bet galimybes tam – skiriasi. Čia daug priklauso net ne nuo priežasties kodėl skolinamasi, bet nuo pasirinkto paskolos tipo. Nes pasiskolinti tą pačią sumą galite skirtingai, o kaina gali skirtis kaip diena ir naktis, palyginus vieną paskolą su kita.

Todėl ką reikia daryti, kad už paskolą sumokėtumėte kuo mažiau? Siūlome 3 būdus tą padaryti.

Refinansavimas

Vienas iš kol kas vis dar rečiausiai naudojamų būdų pasiskolinti: daryti tą kartu su refinansavimu. Beveik visada tai yra suprantama, kaip paskola įsiskolinusiems, t.y. kažkas, kas skirta tik tiems, kurie negali išsiversti be refinansavimo. Bet realybėje, tai refinansuoti savo skolas galite net jei neturite pradelstų mokėjimų, skolų ar problemų atliekant kasmėnesines įmokas. Refinansavimu pasinaudoti galite ir tuomet, kai tiesiog norite sumažinti savo mokamų palūkanų dydį, ir visai nesvarbu ar realiai susiduriate su problemomis vykdant savo įsispareigojimus kreditoriams. Tokiems žmonėms tai yra tiesiog nemokama galimybė gauti paskolą pigiau nei jau pasiimtos paskolos.

Greitieji kreditai

Dar vienas būdų pasiskolinti pigiai – tam tikri greitieji kreditai. Raktiniai žodžiai čia – tam tikri. Greitieji kreditai yra žinomi kaip brangi paskola, skirta žmonėms, kurie nelabai gali, moka ar nori skolintis kitaip. Už tai jie turi susimokėti daugiau. Bet tai galite paversti mitu, jei tik mokate naudotis internetu. Atlikę paprasčiausią paiešką ir susiradę kur galite palyginti greituosius kreditus internetu, galėsite surasti net ir labai pigų kreditą.

Kredito unijos

Kredito unijos dažnai, bet nepelnytai yra primirštos, kaip vienas iš būdų pigiai paskolai gauti. Dabar dominuoja kreditų bendrovės ir bankai. Tačiau realybė yra tokia, kad labai dažnai pigiausias paskolas teikia ne kitur, o būtent kredito unijose. Todėl siūlytume drąsiai apsvarstyti galimybes pasiskolinti jūsų regione prieinamoje kredito unijoje, kur šiandien yra siūlomas praktiškai visos kitur teikiamos paslaugos ir paskolos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *