Kategorijos
Ugdymas

Geriausi produktai jūsų šuniui

Patogi lova

Pirmas dalykas, kurį turėtumėte nupirkti savo šuniui, yra patogus gultas. Tai yra jų vieta, kur jie gali miegoti, atsipalaiduoti ir jaustis saugūs. Rinkdamiesi lovą savo šuniui, nepamirškite, kad lova turi atitikti jo dydį. Be to, nepamirškite, kad kai kurie šunys yra alergiški tam tikriems audiniams. Keletas gerų variantų – atminties putos, šerpa ir organinė medvilnė. Kad ir kokio tipo gultą pasirinktumėte, įsitikinkite, kad jis yra pakankamai didelis, kad jūsų šuo galėtų išsitiesti. Tai neleis jiems miegant nukristi nuo lovos. Kitas dalykas, kurį reikia turėti omenyje perkant šuns gultą, yra tai, kad juos dažnai reikia keisti. Nesvarbu, ar turite šuniuką, ar suaugusį šunį, svarbu reguliariai skalbti jų patalynę. Tai padės išvengti mikrobų ir bakterijų, pavyzdžiui, blusų ir erkių, plitimo. Natural Trainer ir rinkos eksperto patarimai.

Dėžutė

Natural TrainerJei turite šuniuką, geras pasirinkimas jam yra dėžė. Boksas suteiks jiems saugią vietą miegoti ir žaisti. Tai ypač naudinga, jei turite kitųaugintinių. Ji sumažins tikimybę, kad jie trukdys jums, jūsų šuniukui ir kitiems augintiniams kovoti. Jei dėžė jums netinkama, apsvarstykite galimybę įsigyti šuniukams skirtą lovytę. Yra daugybė dėžės variantų. Vienos yra minkštos ir mažos, kitos – didesnės ir su dangčiu. Nepamirškite, kad šuniukas augs, todėl įsigykite tokią dėžę, kuri tarnautų visą jo vaikystę. Gali būti, kad per visą šuniuko gyvenimą teks įsigyti kelias dėžes. Jei turite vaikų, įsitikinkite, kad jie atsargiai elgiasi su dėžute. Taip sumažinsite tikimybę, kad šuniukas juos įkąs ar apdraskys. Jei naudojate kartoninę dėžę, apsvarstykite galimybę tarp dėžės ir šuniuko padėti audinio gabalą arba rankšluostį. Taip išvengsite, kad šuniukas nesusipjaustytų dėžės. Barking Heads, produktai, kurie patiks kiekvienam šuniui.

Dubenėliai maistui ir vandeniui

Dar vienas dalykas, kurio reikės jūsų šuniukui, yra dubenėliai maistui ir vandeniui. Įsitikinkite, kad jie yra pakankamai dideli, kad šuniukas galėtų patogiai valgyti ir gerti. Nenorite, kad norėdamas valgyti ar gerti jis turėtų palenkti galvą keistu kampu. Vienas iš variantų – įsigyti nerūdijančio plieno dubenėlius. Juos lengva valyti, jie ilgai tarnauja ir yra saugūs jūsų šuniukui. Jei turite šuniuką, galite apsvarstyti galimybę įsigyti dviejų skirtingų dydžių dubenėlių. Taip patenkinsite ir maisto, ir vandens poreikius jiems augant. Maitinimo dubenėlių būna įvairių medžiagų.

Dažniausiai naudojamos valymo priemonės

Vienas dalykas, kurį tikriausiai turėsite daryti gana dažnai, yra valyti po šuniuko. Nors jie gali būti žavūs, tačiau jie pridarys netvarkos. Kad po jų išvalytumėte, jums prireiks šių produktų: Farrado maistas, taik o reikia, kiekvienam šuniui. Dezinfekcinės servetėlės – dezinfekcinės servetėlės puikiai tinka mažoms netvarkoms valyti. Tai ir išmatos bei šlapimas. Dezinfekcinės servetėlės sunaikins bakterijas ir kitus mikrobus ant įvairių paviršių. Tai padės sumažinti ligų plitimą jūsų namuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *