Kategorijos
Kiti straipsniai

Šampūnas nuo pleiskanų – ir gydymui, ir profilaktikai

Pleiskanos yra itin nemaloni problema. Jos ne tik sukelia niežulį, bet ir kenkia plaukų grožiui. Nesprendžiant problemos, situacija tik blogės, o šampūnas nuo pleiskanų yra pirmoji pagalbos priemonė. Tačiau ar tikrai žinote, kaip šią priemonę naudoti ir kaip visam laikui išspręsti pleiskanų problemą?

Kaip pasirinkti šampūną nuo pleiskanų?

Daugelis galvoja, kad šampūnas nuo pleiskanų tiks visiems jų turintiems. Deja, iš tikrųjų yra kiek kitaip. Svarbu įvertinti odos tipą – tai padės preliminariai nustatyti pleiskanų atsiradimo priežastį. Jei galvos oda yra riebi, pleiskanų gali atsirasti dėl porų užsikimšimo. Tokiu atveju geriausiai tiks valomasis šampūnas nuo pleiskanų. Sausai galvos odai geriausia rinktis švelnaus poveikio, odą raminantį ir drėkinantį šampūną nuo pleiskanų.

Jei dvejojate, kokia pleiskanų atsiradimo priežastis ir jūsų galvos odos tipas, padarykite pertrauką ir nenaudokite jokių plaukų formavimo priemonių. Kartais jų likučiai taip pat gali sukelti odos pleiskanojimą ir užmaskuoti tikrąją problemos priežastį.

Kada naudoti šampūną nuo pleiskanų?

Priemonių reikėtų imtis jau pastebėjus pirmąsias pleiskanas, tačiau prisiminkite, kad jos dažniausiai yra tik tikrosios problemos pasekmė. Taigi, jei pleiskanų nedaug, atkreipkite dėmesį į naudojamas priemones: gal jos netinka jūsų galvos odai. Šampūnas nuo pleiskanų problemos pradžioje turėtų būti naudojamas ne dažniau nei kartą per savaitę, o kitiems plovimams reikia pasirinkti galvos odą puoselėjančias priemones.