Kategorijos
Kiti straipsniai

Automobilių nuoma Vilniuje: ką verta žinoti?

Tikriausiai visiems teko girdėti ne tik gerų, bet ir nuviliančių istorijų apie automobilio nuomą, kai susimokėti teko kelis kartus brangiau. Taip gali nutikti bet kurioje šalyje ar mieste, tad ne išimtis ir automobilių nuoma Vilniuje. Aptarkime, kaip išvengti brangiai kainuojančių konfliktų ir streso nuomojantis automobilį šalies sostinėje.

Automobilių nuomos kompanijos patikra

Automobilių nuoma Vilniuje – gana populiari paslauga, kurią renkasi tiek vietos gyventojai, tiek svečiai iš užsienio, tad šiame mieste rasite ir nemažą pasiūlą. Vis dėlto nepatariama vaikytis pigiausio ar pirmo pasitaikiusio pasiūlymo. Jei norite išvengti nemalonių staigmenų ar slaptų mokesčių, patikrinkite pasirinktą automobilių nuomos kompaniją internete.

Tai padaryti galima tiesiog „Google“ paieškoje – ieškokite atsiliepimų. Savo neigiamas patirtis klientai yra linkę paskelbti viešai, tad jei kokių problemų su įmone yra buvę, informacijos apie jas tikrai rasite. Tinkamai įvertinkite atsiliepimus – jei viename komentare paminėta, kad automobilio salonas nebuvo idealiai švarus, tai tikriausiai nėra priežastis atsisakyti tokios įmonės paslaugų.

Jei turite pažįstamų ar draugų, kurie naudojasi automobilių nuomos paslaugomis, būtinai paklauskite jų nuomonės. Asmeninė rekomendacija padės pasirinkti gerą kompaniją.

Atidžiai skaityti sąlygas – apsimoka

Skaityti nuomos sutarties sąlygas – tikrai erzinanti užduotis, tačiau tai vienintelis būdas apsidrausti nuo paslėptų mokesčių. O jie automobilio nuomos kainą gali padidinti net keliais ar keliolika kartų. Taigi, jei norite, kad automobilių nuoma Vilniuje būtų sklandi, sąlygoms teks skirti šiek tiek laiko.

Kokie ribojimai gali būti taikomi, priklauso nuo nuomos kompanijos, tačiau praktikoje susiduriama su įvairiomis nuobaudomis. Pavyzdžiui, jei vėluojate grąžinti automobilį, gali tekti susimokėti už papildomą dieną (kai kurios kompanijos taiko vadinamąją „tolerancijos valandą“), gali būti ribojamas parkavimas tam tikrose zonose, įskaičiuotas brangu automobilio pristatymo mokestis ir kt.

Nuotraukos apsaugo nuo ginčo

Nesvarbu, kad ką tik išsinuomotas automobilis atrodo tarsi naujas, vis tiek jį nufotografuokite. Šiandien visi turime išmaniuosius telefonus, tad automobilį nufotografuoti labai lengva, o esant reikalui, nuotrauką galima priartinti ir matysis visi defektai. Automobilių nuoma Vilniuje nėra išimtis – nufotografuoti automobilį atsiimant ir grąžinant pataria daugelis vairuotojų, tai padeda išvengti daug nervų kainuojančių ginčų su nuomos kompanijomis.

Kokios paslaugos įskaičiuotos į automobilio nuomos kainą?

Automobilių nuoma Vilniuje yra gana populiari, o konkuruodamos įmonės siūlo vis daugiau privalumų. Kai kurios papildomos paslaugos yra labai naudingos, tad verta jomis pasidomėti. Pavyzdžiui, kai kurios automobilių nuomos kompanijos įskaičiuoja ne tik draudimą, bet ir nemokamą pagalbą kelyje, o gedimo atveju gausite tos pačios klasės pakaitinį automobilį. Taip pat kai kurie nuomotojai siūlo nemokamo parkavimo tam tikrose vietose galimybę, pavyzdžiui, oro uosto, stoties ar kitų strategiškai svarbių vietų stovėjimo aikštelėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *