Kategorijos
Kiti straipsniai

10 būtinų vaikų prekių, kurias turėtų turėti kiekvienas tėvas

Kūdikio susilaukimas yra didžiulė atsakomybė, kuri gali būti didžiulė naujiems tėvams. Kadangi yra tiek daug kūdikių produktų, gali būti sunku žinoti, kurie iš jų yra būtini. Laimei, yra keletas pagrindinių daiktų, kuriuos turėtų turėti kiekvienas tėvas, kad užtikrintų savo kūdikio saugumą ir komfortą. Nuo sauskelnių krepšelių iki kūdikių monitorių – šie 10 būtiniausių kūdikių gaminių padės palengvinti gyvenimą ir kūdikiui, ir tėčiui. Turėdami tinkamą daiktų derinį, tėčiai gali būti tikri, kad jų kūdikis bus gerai apsaugotas ir juo bus pasirūpinta. Kad ir koks būtų jų auklėjimo stilius, tėčiai gali būti tikri, kad priima geriausius sprendimus savo mažyliui.

Nauji tėvai dažnai būna priblokšti įvairių kūdikių gaminių. Nors kai kurie iš šių daiktų gali atrodyti nesvarbūs, kiti yra labai svarbūs kūdikio saugumui. Kiekvienas tėtis turėtų turėti keletą pagrindinių kūdikio reikmenų, kad galėtų pasirūpinti savo mažyliu. Nuo sauskelnių krepšelių iki kūdikių monitorių – šie 10 būtiniausių kūdikio reikmenų padės palengvinti gyvenimą ir kūdikiui, ir tėčiui. kvikis.lt viskas vaikams.

Sauskelnių krepšelis

KvikisDaugeliui tėvų sauskelnių krepšelis yra būtina kūdikio priežiūros dalis. Renkantis sauskelnių krepšelį, geriausia rinktis tokį, kurį lengva valyti. Krepšelis, kurio šonai yra tinklelio formos, leidžia cirkuliuoti orui ir neleidžia kauptis bakterijoms. Sauskelnių krepšiai dažnai būna sukraunami vienas ant kito, todėl nedidelėje erdvėje galima laikyti kelis krepšius. Taip lengva laikyti nebenaudojamas sauskelnes. Kad būtų patogiau, rinkitės krepšį su ratukais, kad jį būtų lengva pervežti po namus. Sauskelnių krepšyje galima laikyti visus būtiniausius kūdikio reikmenis. Tai puiki vieta laikyti visus kūdikio pervystymo reikmenis.

Kūdikio buteliukas

Nors Amerikos pediatrų akademija rekomenduoja maitinti krūtimi pirmuosius 6 mėnesius, maitinimas iš buteliuko daugeliui naujų tėvų vis dar yra būtinybė. Kūdikiams, kurie maitinami mišinuku, labai svarbu pasirinkti tinkamą kūdikio buteliuką. Kadangi buteliukų yra labai įvairių, išsirinkti tinkamą gali būti iššūkis. Geriausia rinktis klasikinį buteliuką su plačiu kakleliu ir natūralia spenelio forma. Tokie buteliukai sukurti taip, kad tiksliai imituotų žindymą. Pasirinkus buteliuką plačiu kakleliu, jį lengva valyti. Taip pat labai svarbu laikytis tinkamų sterilizacijos rekomendacijų. Taip pat naudinga turėti buteliukų šildytuvą.

Kūdikių monitorius

Renkantis kūdikio monitorių svarbu žinoti, kokių funkcijų norėtumėte. Standartinis monitorius turės tik garso funkciją. Jei norite, kad galėtumėte matyti kūdikio kambarį, jums reikės vaizdo monitoriaus. Galima rinktis iš kelių skirtingų kūdikių monitorių tipų. Laidiniai monitoriai jungiami į sieninį elektros lizdą ir turi specialų fiksuotojo ryšio telefoną, kuris jungiasi tiesiai į kūdikio kambarį. Belaidžiai monitoriai prijungiami prie maršrutizatoriaus, todėl galite stebėti kūdikio kambarį iš bet kurios vietos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *