Kategorijos
Kiti straipsniai

Viskas, ką reikia žinoti apie tinkamą dantų priežiūrą

Gražūs dantys žmogui suteikia kur kas daugiau pasitikėjimo savimi, tad tikrai verta investuoti į privačios klinikos paslaugas, kad joje gautumėte viską, ko reikia. Svarbiausia, kad šiuo metu net ir netekus dantų galima juos tikrai gana greitai susigrąžinti. Tik reikia tartis su medikais, kurie pagal Jūsų problemos lygį gali pasiūlyti ir labiausiai tinkamą sprendimą.

Šiuo metu odontologijos klinika gali padėti atkurti ir funkcionalius, ir estetiškai patrauklius dantis. O kaip jais tinkamai pasirūpinti namuose pačiam?

Tinkamos priežiūros priemonės

Pirmiausia reikia pasirūpinti tinkamomis burnos ertmės priežiūros priemonėmis. Šiuo metu jų yra gana daug, tad renkantis siūlome tartis su burnos higienistais, kurie gali padėti įvertinę jūsų situaciją pasiūlyti ir konkrečias priemones. Atminkite, kad dantų šepetukas tik viena iš daugelio. Geras pasirinkimas yra ir burnos skalavimo skystis, būtinas ir siūlas, galiausiai, kitos priemonės, kurios leis Jums kasdien pasirūpinti savimi.

Profesionali burnos higiena

Taip pat reikia reguliariai lankytis pas specialistus, kurie garantuoja, kad tinkamai bus atlikta profesionali burnos higiena. Dažniausiai jų siūloma atlikti kartą per pusę metų arba dažniau priklausomai nuo Jūsų burnos higienisto pateiktų rekomendacijų.

Daugiau vandens

Dantims, visai burnos ertmei, kaip ir visam jūsų organizmui, taip pat reikia vartoti daugiau vandens. Tokiu atveju kiekvieno gėrimo metu bus pašalinamos minkštosios apnašos, kurios vėliau gali sukelti dantų akmenis. Geriausia gerti ne tik po valgio, tačiau dar dažniau. Taip pat svarbu, kad būtų geriamas būtent vanduo, tačiau ne kokie nors kiti skysčiai, kuriuose, pavyzdžiui, yra cukraus. Tokiu atveju, deja, žala dantims bus tikrai didelė.

Reguliarumo svarba

Svarbiausia yra ne tik įsigyti tinkamas burnos ertmės priežiūros priemones, tačiau taip at ir jomis naudotis. Tik tokiu atveju ne tik Jūsų dantys, tačiau taip pat ir visa burnos ertmė bus prižiūrėta taip, kad ligos jus aplenks. Valyti reikia visą burnos ertmę du kartus per dieną, tačiau dar geriau – po kiekvieno valgio. Tik tokiu atveju nėra būtina naudoti specialias valymo priemones, tai yra, dantų pastą, kadangi net ir vanduo gali tinkamai pašalinti minkštąsias apnašas ir tuo pačiu padėti išvengti įvairiausių ligų.

Leiskite sau kasdien puoštis su pačiu gražiausiu kūno aksesuaru, tai yra, nuostabia šypsena, kurią tikrai gali turėti kiekvienas.

Odontologijos klinika Šiauliuose – Dantų centras Lieporiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *