Kategorijos
Nekilnojamas turtas

Savus namus turi – džiaugtis kasdien su artimaisiaias jais gali

Kas yra nuoma ir kokios jos rūšys?

Numai paslaugosNeabejotinai galime teigti, kas savus namus turėti gera. Be kita ko, namų sąvoka yra labai plati ir tiesa, visi mes ją galime suprasti labai skirtingai. Vieni namai galime pavadinti tik mums priklausantį turtą, kiti taip vadina tiesiog, kad ir laikiną gyvenamąją vietą, kurioje praleidžia savo laiką. Prisirišus prie vienos ar kitos vietos, ją palikti tampa iš tiesų sudėtinga. Kalbant apie tai, kas yra nuoma, turime pabrėžti, kad tai laikinas turto patikėjimas ir naudojimosi perleidimas antriesiems asmenims. Nuoma yra vykdoma dvipusiu susitarimu tarp savininko ir nuomotojų. Kad visas nuomos procesas vyktų sklandžiai, būtina pasirašyti tai apibrėžiančią sutartį. Svarbu pabrėžti, kad joje privalu nurodyti sutarties sudarymo laiko ribas – kada ir iki kada galioja pastaroji sutartis, nurodyti kontaktus, kuriais bus galima susisiekti su savininku ir nuomotojais iškilus tam tikriems klausimais. Sudarant ir parašais tvirtindami sutartį atkreipkite dėmesį į tai, kokia bus nuomos suma ( ar ji palaipsniui gali būti kintanti), bei kokio dydžio avansą yra prašoma sumokėti iš karto. Nuoma gali būti terminuota, neterminuota arba išperkamoji.

Kalbant apie tai, kas yra išperkamoji nuoma būtina pabrėžti, kad ši nuomos sutarties forma suteikia galimybę palaipsniui įsigyti turtą, kūrį nuomojatės, taip tampant jos savininkais. Ši nuomos rūšis yra itin populiari sostinėje. Išperkamoji nuoma Vilniuje suteikia galimybę įsigyti turto asmenims, kuriems naudotis kreditų paslaugomis nėra galimybės – stinga lėšų, dideli aptarnavimo mokesčiai bei palūkanos, sudėtingi dokumentų tvarkymo reikalavimai ir kita. Butai išperkamąja nuoma ir namai su išperkamąja nuoma patrauklus pasiūlymas ir palankios galimybės turto įsigijimo link. Išperkamoji nuoma Vilniuje yra kur kas populiaresnė, nei kitose Lietuvos didžiuosiuose miestuose: Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose. Neabejotina, kad sostinė suteikia kur kas daugiau galimybių ne tik kasdienės veiklos, karjeros, išsilavinimo, laisvalaikio praleidimo klausimais. Plačiau: https://www.numai.lt/paslaugos/nuomokis-ir-pirk/ puslapyje.

Kaip pvz, išperkamoji nuoma buto, kurį norėtumėte įsigyti jums yra palanki tiek lokacijos, tiek finansiniu aspektu, klausimas ar verta pasinaudoti šia galimybe tikriausiai neiškyla. Tad vienareikšmiškai galime teigti, kad išperkamoji nuoma sukuria galimybes vystytis moderniai, lanksčiai visuomenei. Be jokios abejonės, pastaroji minėta nuomos sutartis finansiniu ir emociniu pagrindu nuomininkui yra kur kas palankesnė. Suvokiate, kad nors ir terminuotą ar neterminuotą laiką gyvenamojo ploto ne įsigysite, o tik galėsite jame laiką praleisti laikinai, tad minėta išperkamoji sutartis suteiks jums galimybę iš nuomininko tapti savininku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *