Kategorijos
Gyvenimas

Plaukų dažymas – menas, kuri kiekviena gali atlikti namuose…

Šiais laikais kiekviena moteris ir tuo pačiu kiekvienas vyras gali džiaugtis tokiais plaukais, tokia jų spalva – kokia labiausiai patinka. Ne tik ruda arba juoda, tačiau taip pat ir mėlyna, žalia, bet kokia, kadangi rinkoje siūlomi plaukų dažai išties padeda pasiekti labai gerą ir tuo pačiu ilgai tarnaujantį rezultatą.

Visgi, daugelis moterų pergyvena, kad kainos kirpyklose yra labai didelės. Tokiu atveju verta pagalvoti – ar ne geriau yra tinkamai išmokti dažytis plaukus ir tuo pačiu rasti geros kokybės dažus, kurie tikrai Jums leis pasiekti gerą rezultatą ir tuo pačiu mėgautis kirpyklos malonumais namuose?

Dažų spalvos pasirinkimas

Jeigu norite, kad Jums pavyktų turėti tokius plaukus, kurie gražiai dera prie stiliaus bei asmenybės – tokiu atveju gali tekti kiek sugaišti laiko, kol rasite labiausiai tinkamus dažus. Šiuo metu jie labai įvairūs, tad kiekviena gali atrasti sau tinkamus. Tačiau dažniausiai tokia įvairovė tuo pačiu labai glumina, kadangi spalvos atrodo panašūs, atspalviai skirtingi, tad ir paieškos tampa komplikuotos.

Žinoma, didžiausia problema yra tame, kad ne visada plaukai atrodo taip, kaip ant dėžutės. Taip nutinka ne dėl to, kad būtų prastai dažoma, tačiau dėl to, kad kiekvienas plaukas yra skirtingas, tad jis tuo pačiu labai skirtingi priima priemones ir gali padėti pasiekti netinkamo rezultato.

Dažniausiai su netinkamomis spalvomis daugiausia susiduria tos moterys, kurios nori dažyti plaukus šviesiai. Štai dėl peroksido laukai gali būti net melsvi ir violetiniai. To tikrai nenori nei viena, tačiau net ir įsigijus geros kokybės dažus tai gali būti neišvengiama.

Ką daryti tokiu atveju? Dažniausiai belieka eksperimentuoti, kol galiausiai atrasite dažus, kurie tolygiai padengia jūsų plaukus ir tuo pačiu yra tokios spalvos, kokia Jums labiausiai tinka.

Dažai pagal sudėtį

Svarbu ne tik atrasti tokius dažus, kurie Jums labiausiai tinka ir patinka savo spalva, tačiau taip pat ir sudėtimi, kurios pasirinkimas šiuo metu yra labai platus. Pavyzdžiui, kai kurie perkami dažus, kurie yra ekologiški.

Plaukų dažaiDeja, jie dažniausiai ne taip gerai perteikia spalvą, ji yra ne tokia ryški. Tačiau privalumas, kad labai mažai kenkia plaukui. Kai kurie gamintojai teigia, kad jų dažai visiškai neturi jokio neigiamo poveikio plaukui. Tai nėra realu. Kažkoks poveikis tikrai yra, kadangi cheminis dažas padengia jo paviršių. Tačiau tas poveikio lygis gali būti didesnis arba mažesnis.

Žinoma, visada norisi mažesnio, tačiau tokiu atveju, kaip jau minėjome, taip pat dažniausiai ir spalva yra ne tokia ryški. Kiekvienas renkasi tą variantą, kuris jai labiausiai tinka. Ir galiausiai rinkoje tikrai galima rasti geros kokybės dažų, kurie neturi labai neigiamo poveikio, tačiau taip pat puikiai perteikia spalvą. Tik natūralu, kad reikia skirti laiko tokio daro atradimui.

Pagalba – kitų patirtys

Tinkamų dažų pasirinkimas gali būti kur kas greitesnis ir tokiu atveju, jeigu remsitės kitų žmonių patirtimi bei praktika. Jeigu neturite draugo arba draugės, kurie gali padėti tinkamų dažų pasirinkimo klausimais – tokiu atveju siūlome Jums skaityti internete kitų žmonių nuomones. Kuo daugiau bus perskaitoma ir tuo pačiu kuo daugiau bus palyginama – tuo didesnė tikimybė, kad rasite tą kokybę, kuri Jums tiks.

Žinoma, tie patys dažai gali sulaukti labai daug skirtingų nuomonių. Juk kinta ne tik žmogaus lūkesčiai, tačiau taip pat ir plaukų dažai. Verta daugiau analizuoti akcentus, galiausiai, verta nepamiršti, kad kitų komentarai ne visada sutaps su jūsų nuomone. Tačiau bent jau skyrus laiko atsifiltravimui galima sumažinti dažų kiekius, kurie yra rinkoje. Juk kai kurie daugelio vieningai pristatomi kaip blogi. Ne tik sudėtimi, tačiau taip pat ir rezultatu.

Tinkamas plaukų paruošimas dažymui

Reikalingi ne tik geri plaukų dažai, tačiau taip pat ir tinkama plauko paruošimas dažymui. Tik tokiu atveju pavyks gauti tokį rezultatą, kokio dažniausiai tikimasi. Svarbiausia plaukus kuo geriau šukuoti. Tam puikiai tinka ne tik šukos, tačiau taip pat ir pirštai, kurie gali sėkmingai išskirstyti plaukus ir tuo pačiu taip paruošti juos dažymui.

Dieną prieš siūlome naudoti drėkinamąsias kaukes, kurios kuo labiau pamaitina plaukus. Juk net ir radus geros kokybės dažus, kurie yra kuo ekologiškesni –vis tiek dažniausiai jiems darote neigiamą įtaką. Taigi, kuo daugiau drėkimo -tuo geriau.

Nėra vieningos nuomonės ar geriau dažyti plaukus, kurie yra švarūs, tai yra po plovimo, ar tokiu, kuriems dar tik reikia plovimo. Bet kuriuo atveju po dažymo plaukai dar kartą turi būti plaunami. Ir taip pat plovimo metu reikia naudoti tinkamus kondicionierius, kurie sustiprina įsigeriamumą. Taip pat specialios kaukės padeda dažui geriau įsigerti ir tokiu atveju nauja šukuosena, tiksliau nauja spalva – tarnaus Jums daug metų.

Plauko priežiūra po dažymo

Jeigu pagaliau pavyko nudažyti plaukus taip, kaip Jums labiausiai patinka – tokiu atveju belieka skirti kuo daugiau dėmesio plaukui ir tuo pačiu galvos odai, kad rezultatas kuo ilgiau tarnautų. Dažniausiai tokiu atveju reikalingas plauko drėkinimas. Tik tokiu atveju jis bus elastingas ir gyvybingas.

Dažniausiai toks, kokio nori kiekvienas. Kad ir kokios kaukės bei kitos priemonės būtų naudojamos – svarbiausia yra reguliarumas, kadangi tik po karto arba dviejų, deja, rezultatas nebus toks, kokio Jums reikia. Ir taip pat siūlome nepiktnaudžiauti dažais.

Žinoma, visada norisi, kad plaukai būtų tokios spalvos, kad tiktų prie rūbų, tačiau, deja, ne visada rezultatas toks ilgai išlieka, o dažnas dažymas daro neigiamą įtaką plaukui. Taigi, dažykite, tačiau ne per dažnai, kadangi po kažkiek laiko gali paprasčiausiai nebelikti ko dažyti.

Dažus geriausia pirkti internetu

Grįžtame prie to, kad pirmiausia reikalingi geros kokybės dažai, kurie padeda pasiekti norimą rezultatą ilgam laikui. Šiuo metu vis daugiau žmonių juos perka internetu. Tai leidžia kur kas paprasčiau rasti ne tik Jūsų poreikius patenkinančią kokybę, tačiau taip pat ir tokius dažus, kurie gali kainuoti pigiau. Internete galima kur kas paprasčiau pamatyti akcijas ir įsigyti tai, ko Jums reikia. Tik svarbiausia rasti patikimas prekybos vietas, kurių pasiūla rinkoje šiuo metu yra labai plati bei įvairi. Taip pat siūlome pirkti tik iš ten, kur siūlomi gaminiai yra sertifikuoti ir tuo pačiu jais prekiaujama legaliai. Tai dažniausiai yra pati geriausia garantija, kuri užtikrina, kad bus rasta gera kokybė ir tuo pačiu ir tuo pačiu plaukų dažai turės tik neigiamus rezultatus. Kai kurie bandydami sutaupyti padaro sau labai daug problemų, kadangi nuo netinkamų dažų plaukas gali net nuslinkti, o visiškai natūralu, kad tai yra gana didelė problema, kurios tikrai nelaukia nei viena.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *