Kategorijos
Gyvenimas

Papildai ir vitaminai, kurie padės išlaikyti jūsų šunį sveiką

PapildaiSveiko šuns priežiūra turėtų būti svarbiausias prioritetas. Sveika mityba ir reguliarus fizinis aktyvumas yra labai svarbūs, tačiau tinkami maisto papildai ir vitaminai taip pat gali daug ką pakeisti. Nesvarbu, ar ieškote ko nors, kas padidintų jūsų šuniuko energijos lygį, pagerintų imunitetą, ar tiesiog palaikytų blizgantį ir sveiką kailį, galite rinktis iš daugybės galimybių. Pateikiame vadovą, kuris padės rasti tinkamus papildus ir vitaminus, kad jūsų šuniukas būtų geriausios formos. Pasirinkę tinkamą vitaminų ir papildų derinį, galite užtikrinti, kad jūsų šuniukas bus laimingas ir sveikas daugelį metų. Glycoflex ir Vetriscience už tinkamą kokybę.

Jei esate atsakingas šuns šeimininkas, norite padaryti viską, kad jūsų šuo būtų sveikas. Į tai įeina ir užtikrinimas, kad su maistu jis gautų reikiamą maistinių medžiagų kiekį. Tačiau ką daryti, jei maistinių medžiagų kiekio jūsų šuns mityboje nepakanka? Ką daryti, jei jūsų šuo kenčia nuo tam tikros sveikatos būklės ir jam reikia papildomų maistinių medžiagų? Tuomet reikia papildų ir vitaminų. Jei jūsų šuniui trūksta tam tikrų maistinių medžiagų, papildai ir vitaminai gali padėti jam gauti papildomų vitaminų ir mineralų, reikalingų išlikti sveikam. Tačiau svarbu pasirinkti tinkamą papildą ar vitaminą, kad jūsų šuo pasveiktų, ir užtikrinti, kad jis negautų per daug vitaminų. Tam ir skirtas šis vadovas.

Papildų ir vitaminų nauda šunims

– Stiprina imunitetą – kai šunys suserga, jiems tenka kovoti ne tik su ligos simptomais – jiems tenka kovoti su sunkia infekcija, kuri gali tęstis ištisas savaites. Papildai šunims už gerą kainą. Nors kai kurie šunys yra greitesni (ir stipresni) už kitus, visi jie yra jautrūs infekcijoms, kad ir kokie stiprūs būtų. Todėl svarbu palaikyti stiprią šuns imuninę sistemą, kad ji galėtų kuo greičiau kovoti su infekcijomis. – Skatina sveiką odą ir kailį – Dauguma šunų neturi prabangos valandų valandas sėdėti saulėtoje vietoje. Jei gyvenate vietoje, kur saulė šviečia nedaug, gali būti sunku gauti pakankamai vitamino D iš saulės. Kaip ir žmonėms, vitaminas D yra būtinas stipriems kaulams, be to, jis gali padėti pagerinti šunų imunitetą. – Padeda išvengti ankstyvo senėjimo – šunims senstant gali būti sunku išlaikyti jaunystę. Tačiau visiškai įmanoma sulėtinti senėjimo procesą. Tam tikri vitaminai ir mineralai gali padėti išlaikyti šuns organizmą jauną ir sveiką. – Padeda išvengti svorio augimo – Kaip ir žmonės, daugelis šunų turi antsvorio. Antsvoris ne tik kenkia šuns sveikatai, bet ir gali turėti įtakos jo gyvenimo trukmei. Jei jūsų šuo turi antsvorio, pasistenkite padėti jam numesti šiek tiek svorio, įtraukdami į jo racioną daugiau vitaminų ir mineralų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *