Kategorijos
Nekilnojamas turtas

Laiptų dizaino pasirinkimas

Laiptai nėra tiesiog paprastas įrankis, leidžiantis sujungti vieną namo aukštą su kitu. Tai taip pat ir stiliaus detalė, namų puošmena. Dėl šios priežasties svarbu pasirinkti laiptus kurie atrodytų gražiai ir tiktų prie bendro jūsų namų interjero. Žinoma, ne ką mažiau svarbu ir tai, jog laiptai būtų funkcionalūs ir puikiai įsipaišytų į erdvę – būtų nei per maži, nei per dideli.

Laiptai namuoseLaiptų gamyba yra ganėtinai sudėtingas procesas, reikalaujantis specifinės patirties ir pakankamai brangių įrengimų. O kur dar didžiulė medžiagų kaina. Natūralu, jog tokia prekė jūsų namams gali kainuoti nemažai, tačiau taupyti šioje vietoje tikrai nederėtų – laiptai greičiausiai tarnaus tiek, kiek jūs gyvensite tuose namuose, todėl investicija tikrai ilgaamžė. O net ir susiklosčius tokiai situacijai, jog būtų padaryti kažkokie pažeidimai, kokybiškus laiptus visuomet galima atnaujinti ar restauruoti.

Kiekvienų laiptų gamyba prasideda ne nuo ko kito, o kaip nuo pokalbio su staliumi, kuris atliks jūsų užsakymą. Šioje vietoje standartinių sprendimų praktiškai nebūna – kiekvieni namai ir kiekvienas klientas reikalauja unikalaus sprendimo, todėl natūralu, jog visus niuansus su meistru reikia išsiaiškinti akis į akį.

Kaip bebūtų, nepalikite visko paskutinei minutei – rekomenduojame atlikti savo namų darbus ir į pokalbį keliauti jau atsakius į keletą pagrindinių klausimų. Visų pirma, jums reikėtų išmatuoti erdvę, kurioje bus laiptai ir pateikti aiškius brėžinius tos vietos, kurioje numatyti laiptai. Nuo vietos priklausys ir tai kaip laiptai atrodys, ir kokia bus jų forma. Sprendžiant iš to, kiek vietos laiptams numatyta jūsų namuose, susiaurės ir galimų laiptų dizainų pasirinkimas. Jei vietos yra labai daug, tikriausiai pats geriausias sprendimas būtų standartiniai, atviri, tiesūs laiptai. Jie bus maksimaliai patogūs ir funkcionalūs, be to atrodys klasiškai ir gražiai. Tiesa, tokie laiptai gali kainuoti kiek brangiau, kadangi dėl jų dydžio reikės panaudoti daugiau medžiagų ir pats darbas užtruks ilgiau. Jei vietos kiek mažiau, tikriausiai teks apsistoti ties L formos laiptais, arba laiptais apsisukančiais 180 laipsnių kampu ir turinčiais salelę. Galiausiai, jei vieta labai ribota, vienintelė išeitis gali būti spiraliniai laiptai. Jie labai kompaktiški ir kainuos pigiau, tačiau jais lipti tikrai nebus taip malonu ir paprasta. Tokiais laiptais naudotis gali būti sunku, ypač jei tai senyvesnio amžiaus žmonės. Taip pat, tokie laiptai atrodo gana pavojingi ir žmonėms turintiems mažų vaikų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *