Kategorijos
Žemdirbystė

Kombainas ir 5 jo privalumai Jūsų ūkiui

Žemės ūkio kombainas yra gerai žinomas kaip palengvinantis derliaus nuėmimo procesą. Kaip rodo pavadinimas, jis sujungia iki trijų tos pačios operacijos funkcijų. Vienas iš jų yra pjūtis, kai ūkyje nupjaunamas ir renkamas derlius, kai ruošiamasi nuimti derlių. Jis taip pat kulia javus, gaunamus po pjūties, kai atskiriami pelai, stiebai ir grūdai. Trečioji operacija – vėdinimas, o šis procesas atskiria grūdus ir šiaudus. Tai iš esmės apibrėžia, ko iš jo tikėtis. Jis praverčia nuimant įvairius augalus, įskaitant saulėgrąžas, sojas, sorgus, kukurūzus, miežius, avižas ir kviečius. Tačiau kodėl ūkininkas turėtų rinktis kombainą, o ne rankinį? Nesivaržydami aptarkime šios parinkties pranašumus.

1. Pasiekiamas maksimalus derlius

Kodėl dėti daug pastangų auginant derlių, kad derliaus nuėmimo metu jis netektų? Čia jūs pasirenkate ūkio kombainą, kad išvengtumėte šio išvengiamo nuostolio. Kadangi jame derinamos trys operacijos, jūs neprarasite grūdų pereinant nuo vienos prie kitos. Jis taip pat gaminamas taip, kad viso proceso metu į ūkį iškristų mažai grūdų arba jų nekristų. Todėl jį naudojantys ūkininkai užfiksuoja gana didelį derlių.

2. Išgaunamas švarus grūdas

Kombainas yra mašina, kurios pagalba ūkininkas gauna švarius grūdus, nes jis taip pat sėja. Niekas nenori serialų kartu su šiaudais, o tai paaiškina, kodėl švarūs grūdai turi didelę paklausą. Tuo pačiu metu jie gali jį parduoti brangiai, nes ūkininkai mano, kad tai verta kiekvieno cento.

3. Sutaupo Jūsų pinigus

Naudojant ūkio kombainą reikia mažiau darbo nei nuimant derlių rankomis. Todėl darydami tai rankiniu būdu turėsite mokėti daugiau žmonių nei pasirinkę mašiną. Vadinasi, pirmųjų atveju derlių nuimsite pigiau nei antruoju.

4. Taupo Jūsų laiką

Jei derlių nuimtumėte rankiniu būdu, norint užbaigti darbus, gali prireikti 12 žmonių pagalbos. Užduočiai atlikti prireiktų visos dienos, o kūlimas nebūtų atliekamo darbo dalis. Kita vertus, javapjūtė nuima, kulia ir išpjauna grūdus iš viso aro vos per valandą. Tai gera žinia kiekvienam ūkininkui, o nepasinaudojus tokia galimybe būtų iššvaistyta auksinė galimybė.

5. Jūs ruošiate grūdus rinkai ir galite gauti maksimalią naudą

Naudodami rankinį metodą, jūs jau praleidžiate nemažai laiko nuimdami derlių. Tada dar pora dienų skirta kūlimui. Be to, grūdams išvalyti reikia maždaug dviejų dienų. Todėl gali prireikti savaičių, kol derlius bus paruoštas rinkai. Tačiau derliaus nuėmimo kombainas gali tai pasiekti vienos valandos už hektarą greičiu.

Akivaizdu: nebijodami prieštaravimų, galima sakyti, kad kombainas yra ta investicija, į kurią tikrai verta leistis ir nepagailėti savo pinigų. Jis turi puikių privalumų, kurie gali pakeisti Jūsų ir kitų ūkininkų gyvenimą į gerąją pusę. Jei esate vienas iš jų, padarykite sau paslaugą ir pasirinkite šiuolaikišką pagalbininką!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *