Kategorijos
Kiti straipsniai

Kaip tapti anglų kalbos mokytoju: Ką reikia žinoti?

Tapti anglų kalbos mokytoju gali būti naudingas karjeros pasirinkimas. Tai taip pat gali būti bauginanti perspektyva – žinojimas, kokios kvalifikacijos ir patirties reikia norint tapti anglų kalbos mokytoju, gali būti painus ir pribloškiantis. Jei jus domina galimybė tapti anglų kalbos mokytoju, esate tinkamoje vietoje. Šiame straipsnyje aptarsime svarbiausias kvalifikacijas, įgūdžius ir patirtį, kurių reikia norint tapti anglų kalbos mokytoju. Taip pat apžvelgsime įvairias anglų kalbos mokytojo pareigų rūšis ir paaiškinsime, kaip gauti savo svajonių darbą. Jei jaučiate aistrą anglų kalbai ir norite dalytis savo žiniomis bei įgūdžiais su kitais, tapti anglų kalbos mokytoju gali būti puiki profesija. intellectus.lt ir naujienos korepetitorių srityje.

KalbaAnglų kalbos mokytojo kvalifikacija ir sertifikatai

Kaip ir bet kurioje kitoje profesinėje srityje, kuo daugiau kvalifikacijos ir patirties turite, tuo didesnė tikimybė gauti darbą. Gera žinia ta, kad yra daugybė būdų įgyti anglų kalbos mokymui reikalingą kvalifikaciją. Nesvarbu, ar norite mokyti anglų kalbos užsienyje, ar Jungtinėje Karalystėje, jums reikės aukštojo mokslo diplomo ir TEFL/TESOL sertifikato. Turėdami TEFL/TESOL pažymėjimą galėsite dirbti daugumoje angliškai kalbančių šalių ir uždirbti didesnį atlyginimą nei neturėdami mokytojo kvalifikacijos. Jei norite mokytojauti JAV ir Kanadoje, turite turėti TEFL arba TESL sertifikatą. Jei norite mokyti jaunuosius besimokančiuosius, jums gali prireikti vaikų kalbos ir raštingumo ugdymo sertifikato (CCLLD) arba susijusios kvalifikacijos. Jei norite mokyti verslo anglų kalbos, jums reikės turėti atitinkamą išsilavinimą ir TEFL, TESOL arba CELTA kvalifikaciją. Jei norite mokyti anglų kalbos, turite turėti lingvistikos arba anglų kalbos išsilavinimą ir PGCE kvalifikaciją. Jei norite dėstyti anglų kalbą universitete, jums reikia turėti daktaro laipsnį ir PGCE arba atitinkamą mokytojo kvalifikaciją.

Įgūdžiai ir patirtis, reikalingi anglų kalbos mokytojo pareigoms užimti

Geriausias būdas sužinoti, kokių įgūdžių ir patirties reikia norint tapti anglų kalbos mokytoju, – susisiekti su mokyklomis ir universitetais ir paklausti, ko jie ieško naujam anglų kalbos mokytojui. Daugelis įdarbinančių vadovų taip pat galės pasakyti, kokių įgūdžių ir patirties jiems labiausiai trūksta tarp dabartinių darbuotojų. Atsižvelgdami į tai, pateikiame keletą įgūdžių ir patirties, į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį, jei norite tapti anglų kalbos kaip užsienio kalbos mokytoju (TEFL): Būkite labai motyvuotas ir aistringai mėgstantis mokyti – jums turi nuoširdžiai patikti dirbti su žmonėmis ir dalytis savo įgūdžiais bei žiniomis su kitais. Anglų kalbos žinios – turite laisvai kalbėti angliškai, ypač gramatiką, žodyną ir kalbos taisykles. aistra kalbai ir lingvistikai – jei mėgstate mokytis apie kalbą ir jos taisykles, šis darbas jums gali būti ypač naudingas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *