Kategorijos
Nekilnojamas turtas

Kaip paversti terasos stogą svajonių oaze?

Ar kada nors norėjote pabėgti nuo kasdienės rutinos ir atsipalaiduoti savo oazėje? Na, jūsų svajonės gali išsipildyti pasitelkus kelias kūrybiškas idėjas! Nesvarbu, ar turite didelį terasos stogą, ar nedidelį balkoną, galite jį paversti savo svajonių oaze. Pasitelkę šiek tiek kūrybiškumo, terasos stogą galite paversti erdve, kurioje galėsite atsipalaiduoti, pailsėti ir pasimėgauti kokybišku laiku su draugais ir šeima. Pateikiame penkias kūrybiškas idėjas, kaip terasos stogą paversti svajonių oaze. Savo terasos stogą galite sukurti taip, kaip jums patinka – nuo jaukių sėdimųjų vietų iki vešlių sodų. Taip pat galite pridėti smagių lauko žaidimų, apšviesti teritoriją virvelėmis ir paversti ją vieta, kurią tikrai galėsite vadinti sava. Tereikės kelių paprastų akcentų, ir terasos stogas bus paruoštas jūsų lauko oazei. Taigi, ko dar laukiate? Pradėkime! Provitra ir rinkos naujienos.

Pasirinkite terasai tinkamus baldus

ProvitraDauguma iš mūsų turi stogo terasą, kurią gali paversti gražia oaze. Tačiau prieš tai įsitikinkite, kad išsirinkote tinkamus baldus. Jei jūsų terasos plotas nedidelis, jaukiam pasisėdėjimui sukurti galite naudoti suoliukus. Sėdynės su porankiais puikiai tinka, jei su jumis yra mažų vaikų. Sėdynės su pagalvėlėmis puikiai tinka, jei norite atsipalaiduoti savo lauko oazėje. Jos yra patogios ir puikiai atrodo ant bet kurio stogo. Jei pageidaujate žemų sėdimųjų vietų, terasai galite įsigyti stilingų pufų. Osmanų būna įvairių dizainų, dydžių ir spalvų, juos galima naudoti kaip sėdimąją vietą arba atramą kojoms. Jei jūsų terasa pakankamai didelė, galite naudoti žemų sėdimųjų vietų ir stalų derinį. Mediniai stalai puikiai tinka stogams, juos galima dažyti arba dažyti įvairiomis spalvomis. Stalai su dideliais stalviršiais puikiai tinka grupiniams renginiams ir vakarėliams.

Pridėkite smagių lauko žaidimų

Jei dažnai kviečiate draugus ir šeimos narius, savo stogo oazę galite papildyti smagiais lauko žaidimais. Daug lauko žaidimų galima žaisti stogo terasoje, priklausomai nuo erdvės ir turimų baldų. Jei turite didelį stalą arba stogo stalo teniso stalą, galite žaisti stalo tenisą. Jei turite mažą stalą arba sulankstomą stalo teniso stalą, galite žaisti miniatiūrinį stalo tenisą. Jei turite didelį stalą, taip pat galite žaisti patalpų badmintoną. Badmintoną galite žaisti ir lauke, nors ant stogo esančioje terasoje gali būti sudėtingiau. Jei turite didelį stalą, galite žaisti stalo tenisą patalpoje arba lauko stalo tenisą.

Sukurkite vešlų sodą

Jei mėgstate auginti augalus ir norite ant stogo susikurti vešlų sodą, galite tai padaryti. Dideli vazonai ir konteineriai puikiai tinka sodams ant stogo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *