Kategorijos
Kiti straipsniai

Kada tinkamiausią laikas keliauti į Gruziją

Tarp Juodosios jūros ir didingų Kaukazo kalnų įsikūrusi Gruzija yra žavinga kraštovaizdžio, gyvybingos kultūros ir senovės istorijos šalis. Prieš pradedant kelionę į šią užburiančią šalį, kyla vienas klausimas: Kada geriausia keliauti į Gruziją? Panagrinėkime skirtingus šios nuostabios šalies metų laikus, kurie padės jums susiplanuoti svajonių atostogas.

Pavasaris: Nuo kovo iki gegužės mėn.

Kada keliauti i gruzijaPavasaris Gruzijoje atneša spalvų ir žiedų antplūdį, paversdamas kraštovaizdį tobulu vaizdu. Temperatūra švelni – nuo 10 °C iki 20 °C, todėl tai idealus metas nuotykiams lauke. Aukštumose pradėjus tirpti sniegui, upės atgyja, todėl žydinčios gamtos apsuptyje galima plaukti plaustais ir leistis į žygius pėsčiomis.

Vasara: Birželio-rugpjūčio mėn.

Vasarą atsiskleidžia gyvybinga Gruzijos dvasia, o žemumose temperatūra svyruoja nuo 20 °C iki 30 °C (68-86 °F). Šis sezonas puikiai tinka tyrinėti vaizdingus Kachetijos vynuogynus, kaitintis saulės nubučiuotuose Juodosios jūros paplūdimiuose arba mėgautis visoje šalyje vykstančiais festivaliais ir kultūriniais renginiais. Tačiau nepamirškite, kad šiuo laikotarpiu populiarios turistinės vietos gali būti perpildytos, todėl rekomenduojama iš anksto planuoti kelionę.

Ruduo: Rugsėjo-lapkričio mėn.

Ruduo Gruzijoje – auksinis sezonas, kai temperatūra svyruoja nuo 10 °C iki 20 °C (50°F iki 68°F). Kraštovaizdžius puošia nuostabus šiltų atspalvių gobelenas, todėl šis metas žavus fotografavimui ir pasivaikščiojimams gamtoje. Jei esate vyno entuziastas, šiuo metu nuimamas vynuogių derlius ir galite pasimėgauti garsiomis šalies vyndarystės tradicijomis.

Žiema: Gruodžio-vasario mėn.

Žiema Gruzijai suteikia stebuklingų kerų, ypač kalnų regionuose, kur šlaitus dengia sniegas. Temperatūra gali gerokai nukristi: žemumose ji svyruoja nuo -5°C iki 5°C, o kalnuotose vietovėse būna šalčiau. Šis sezonas puikiai tinka slidinėjimo ir žiemos sporto entuziastams, nes Gruzijoje yra keletas pasaulinio lygio slidinėjimo kurortų.

Verdiktas: geriausias laikas keliauti į Gruziją

Galiausiai, geriausias laikas keliauti į Gruziją priklauso nuo jūsų pageidavimų ir norimų patirti įspūdžių. Pavasaris ir ruduo laikomi petraukos sezonais, nes juose vyrauja malonūs orai ir mažiau žmonių. Jei jums labiau patinka vasarą vykstantys festivaliai ir gyvybinga atmosfera, kelionę planuokite atitinkamai. Žiema idealiai tinka sniego mėgėjams ir ieškantiems nepakartojamų žiemos stebuklų.

Nepriklausomai nuo to, kurį sezoną pasirinksite, turtingas Gruzijos kultūrinis paveldas, šiltas svetingumas ir kvapą gniaužiantys kraštovaizdžiai paliks jums nepamirštamus prisiminimus. O su "IngridaTours", kaip patikimu kelionių partneriu, galite būti tikri, kad jūsų kelionė į Gruziją (Sakartvelą) bus nepaprasta.

Taigi pasižymėkite kalendorių, susikraukite lagaminus ir pasiruoškite leistis į nepaprastą nuotykį po kerinčią Gruzijos žemę. Nesvarbu, ar esate gamtos entuziastas, istorijos mėgėjas, ar kulinaras, Gruzija pasitinka Jus išskėstomis rankomis ir žada nepakartojamą kelionę visam gyvenimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *