Kategorijos
Gyvenimas

Įvadas į karatė shido mokymą

KarateKaratė Shido yra senovinis kovos menas, turintis ilgą istoriją ir tradicijas Japonijoje. Jame derinami tradicinės japonų karatė elementai su šiuolaikinėmis kūno rengimo ir savigynos technikomis. Tai visapusiška fizinio ir psichinio lavinimo sistema, kurią galima pritaikyti konkretiems asmenų ir grupių poreikiams. Karate Shido – tai puikus būdas pagerinti fizinę formą, išmokti savigynos ir sustiprinti pasitikėjimą savimi. Jame pabrėžiama pagarba, drausmė ir nuolankumas, be to, tai puikus būdas susipažinti su naujais žmonėmis ir susirasti naujų draugų. Tiems, kurie nori pradėti savo karatė kelionę, svarbu suprasti karatė Shido pagrindus ir skirtingas galimas treniruočių rūšis. Šiame straipsnyje pateiksime įvadą į karatė shido ir tai, ką reikia žinoti. karate-shido.lt – profesionalios karate treiniruotės.

Kas yra Karate Shido?

Karate Shido – tai unikalus hibridinis kovos menas, kuriame tradicinės japonų karatė elementai derinami su šiuolaikinėmis fitneso ir savigynos technikomis. Pavadinimas "Karate Shido" kilęs iš dviejų japoniškų žodžių – "kara" reiškia "iš" ir "te" – "ranka". "Hado" reiškia kovos meną. Karate Shido – tai visapusiška fizinio ir psichinio lavinimo sistema, kurią galima pritaikyti konkretiems asmenų ir grupių poreikiams. Tai menas, kuris lavina ir kūną, ir protą, atlikdamas įvairius pratimus, pozicijas, tempimo pratimus ir judesius. Šis menas apima smūgių ir smūgių kojomis sudavimą, tačiau ribota jėga ir maksimaliu tikslumu, kad būtų išvengta rimtų sužeidimų. Į jį taip pat įeina daug jėgos treniruočių ir aerobikos pratimų. Karatė šido yra puikus būdas pagerinti fizinę formą, išmokti savigynos ir sustiprinti pasitikėjimą savimi. Tai jėga pagrįstas fizinio pasirengimo režimas, reikalaujantis rimtų pastangų ir atsidavimo. Tačiau atlygis yra didelis. Tai puikus būdas susipažinti su naujais žmonėmis ir susirasti naujų draugų. Jis ugdo discipliną, pagarbą ir nuolankumą. Tai puikus būdas išlikti geros formos, sveikam ir aktyviam. Tai puikus būdas įgyti gerą fizinę formą, jaustis sveikam ir būti aktyviam. Karatė Shido yra puikus būdas pagerinti fizinę formą, išmokti savigynos ir sustiprinti pasitikėjimą savimi.

Karate Shido istorija

Karate Shido yra senovinis kovos menas, turintis ilgą vystymosi ir transformacijos istoriją. Jis atsirado pietinėje žemyninės Azijos dalyje (dabartinėje Indonezijoje, Malaizijoje, Filipinuose ir Birmoje) maždaug prieš 2000 metų. Yra daug įvairių teorijų apie karatė raidą, tačiau dauguma istorikų sutaria, kad jį sukūrė senovės čamorro tauta Ramiojo vandenyno salose (būtent Filipinuose). Jį taip pat plačiai praktikavo ir kiti vietiniai regiono gyventojai. Šis menas vystėsi ir keitėsi per ilgą istorinę kelionę iš Ramiojo vandenyno salų per Aziją ir galiausiai į Europą. XIX a. pabaigoje karatė atkeliavo į Japoniją. Jis buvo plačiai praktikuojamas Japonijos universitetuose ir toliau plėtojamas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *