Kategorijos
Kiti straipsniai

Ar būtina reguliariai atlikti profesionalią burnos higieną?

Nors daugelis žmonių nori gražios šypsenos ir dažnas sutinka, kad tai tikrai gali būti pats gražiausias žmogaus papuošalas, tačiau lygiai taip pat žmonės deda per mažai pastangų, kad ta šypsena būtų verta milijono. O tokios turėjimas tikrai nėra brangus, svarbiausia – žinojimas kaip tinkamai pasirūpinti savo dantimis ir visa burnos higiena.

Klaipėdosoc.lt

Vienas iš geriausių įrankių yra burnos higiena, kurią reikia tinkamai atlikti ne tik namuose, tačiau ir pas profesionalius higienistus.

Kaip dažnai higiena turi būti atliekama?

Visada geriausia dėl reguliarumo yra tartis su savo burnos higienistu, kuris gali pateikti rekomendacijas Jūsų atveju. Paprasčiausiai universaliai profesionali burnos higiena dažniausiai siūloma kartą per pusę metų, tačiau jeigu nešiojate breketus – tinka ir dažniau.

Kai kuriais atvejais medikas gali pateikti rekomendaciją profesionalią burnos higieną „naudoti“ rečiau, pavyzdžiui, kartą per metus. Tai dažniausiai yra siūloma tokiu atveju, kai žmogus pats namuose labai gerai prižiūri visą burnos ertmę ir paprasčiausiai per pusę metų neatsiranda tiek daug apnašų, kad reiktų jas valyti su profesionaliomis priemonėmis.

Tinkamos burnos ertmės priežiūros priemonės

Žinoma, reikia ne tik profesionalios higienos, tačiau svarbu, kad jie būtų tinkamai atliekama ir namuose. O tam pirmiausia būtinos geros kokybės priemonės, kurias geriausia yra įsigyti tariantis su specialistais. Šiuo metu daugelis jų teikia nemokamas konsultacijas ir jau po pačios procedūros padeda ne tik geriau pažinti – kurios priemonės yra geriausios, tačiau taip pat ir patiekia patarimus, kurie padės jums išmokti tinkamai pasirūpinti savo burnos ertme. O tai yra labai svarbu.

Burnos higiena namuose

Taigi, turint geros kokybės priemones – laikas ir namuose tinkamai atlikti priežiūrą, kuri garantuos, kad dantys ges kur kas rečiau. Valyti geriausia du kartus per dieną, žinoma, su patikima ir tinkama pasta. Taip pat siūlome kasdien gerti kuo daugiau vandens, kadangi tai irgi dalinai prisideda prie to, kad Jūsų dantys būtų sveiki. Žinoma, kad reikia sekti savo mitybą ir kasdien stengtis valgyti kuo sveikiau. Taip, kaip tinka ne tik Jūsų dantims, tačiau ir visai burnos ertmei.

Leiskite sau kasdien šypsotis gražiai, sveikai ir būti ramiu, kad Jūsų dantukams skirta tiek dėmesio, kiek reikia, kad jie negestų ir kiekvienas apsilankymas pas specialistą būtų kupinas šypsenos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *