Kategorijos
Gyvenimas

Kaip patikrinti automobilio važiuoklę

Važiuoklė be jokios abejonės yra vienas iš svarbiausių komponentų jūsų automobilyje – ji lemia ne tik saugumą, bet ir važiavimo komfortą. Natūralu, jog važiuoklės patikra turėtų būti atliekama reguliariai. Visa laimė, jog turėdami bent minimalius įgūdžius ir įrankius šią patikrą galite atlikti ir patys. Štai kokių daiktų jums reikės, norint jog važiuoklės patikra būtų saugi ir atlikta be vargo – automobilinio keltuvo ir lygios bei pageidautina sausos vietos, kur būtų galima pakelti automobilį, gero žibintuvėlio, darbinių pirštinių, laužtuvo, rakto atsukti ratams. Tai ir viskas – turėdami šiuos daiktus ir žinodami ką su jais daryti, galėsite atlikti savo automobilio važiuoklės patikrą patys.

Važiuoklės remontasNeskubėkite kelti automobilio ant keltuvo – važiuoklės patikra prasideda nuo bandomojo važiavimo. Jo metu išjunkite grotuvą ir pašalinkite visus kitus pašalinius garsus, mat klausą jums reikės sutelkti būtent į važiuoklę. Važiuodami atsidarykite langą ir mėginkite išgirsti ar važiuoklė skleidžia kažkokius neįprastus garsus. Jei kažką išgirsite, bandykite išsiaiškinti iš kurios vietos sklinda garsas – galo ar priekio, kairės ar dešinės. Taip pat pabandykite išsiaiškinti kada tie garsai atsiranda – ar jie girdimi nuolatos, ar tik sukant, ar stabdant, ar sukant vairą. Jei važiuojant per duobes girdite smūgiavimą, greičiausiai tai sudilusio stabilizatoriaus arba stabilizatoriaus traukės ženklas. Jei girdisi ūžimas, kuris stiprėja didėjant greičiui, daugiausiai šansų jog jūsų guoliai yra susidėvėję. Jei važiuojant per duobes jaučiami stiprūs smūgiai, tai gali būti blogi amortizatoriai arba jų atraminiai guoliai. Na, o jei jaučiate smūgiavimą kuomet stabdote, tai greičiausiai susidėvėjusių stabdžių diskų problema.

Kategorijos
Gyvenimas

Su kuo skaniai valgyti dešreles: garnyras Jūsų skrandžiui

NematekasSkanios dešrelės gali suteikti Jūsų gomuriui labai daug malonumo. Nieko keisto, kad daugelis žmonių renkasi suvalgyti mažiau, tačiau tik natūralius mėsos gaminius, kurie tikrai pakepins skranduką. Geriausias pasirinkimas yra Nematekas įmonė, kuri siūlo geriausios kokybės mėsos gaminius. O kadangi Nematekas skundai tik patys geriausi, nėra tokių, natūralu, kad žmonės juos renkasi ir tuo pačiu mėgaujasi kasdien.

Tiesa, Nematekas gaminiai geriausiai atsiskleidžia tokiu atveju, kai valgomi su kokiu nors garnyru. Pateiksime Jums kelis variantus ir tokiu atveju esame tikri, kad atrasite šių paprastų dešrelių skonį, kuris galbūt net pakeis Jūsų gyvenimą.

· Lietuviams dažniausiai greta mėsos gaminių tinka ir patinka bulvės. Dar geriau yra bulvių košė, kuri dažniausiai gardinama krapais. Tai lyg pavasaris lėkštėje, kuriuo galima mėgautis visus metus.