Teisės aktai

 

Skelbiame pakeistas Konsultavimo įstaigų ir konsultantų akreditavimo taisykles (1-5 priedai) patvirtintas žemės ūkio ministro 2016 m. birželio 1 d. įsakymo Nr. 3D-337 redakcija.

Konsultavimo įstaigų ir konsultantų akreditavimo taisyklės (toliau - taisyklės) reglamentuoja konsultavimo įstaigų ir jose dirbančių konsultantų bei individualią veiklą įregistravusių konsultantų, teikiančių konsultavimo paslaugas, žemės ūkio veiklos valdymo reikalavimų, geros agrarinės ir aplinkosaugos būklės standartų ir darbo saugos reikalavimų laikymosi, agrarinės aplinkosaugos ir ūkininkavimo saugomose teritorijose, ūkio veiklos buhalterinės apskaitos tvarkymo, miškų ūkio, ekologinės augalininkystės ir gyvulininkystės klausimais akreditavimo tvarką.

Konsultavimo įstaigų ir konsultantų akreditavimą vykdo Programos „Leader" ir žemdirbių mokymo metodikos centras (organizuoja Konsultavimo įstaigų ir Konsultantų akreditavimo pažymėjimų blankų gamybą ir išdavimą akredituotoms konsultavimo įstaigoms ir konsultantams; tvarko akreditacijos pažymėjimų išdavimo apskaitą ir Akredituotų konsultavimo įstaigų ir Akredituotų konsultantų sąrašus).

Konsultantai, siekiantys akreditacijos pagal konsultavimo sritį 5.1 „Žemės ūkio veiklos valdymo reikalavimų, geros agrarinės ir aplinkosaugos būklės standartų ir darbo saugos reikalavimų laikymosi klausimais" profesinių žinių patikrinimo užduotis turi atlikti vadovaujantis rekomenduojamais teisės aktais ir informacijos šaltiniais.

Konsultantai, siekiantys akreditacijos pagal konsultavimo sritį 5.2 „Agrarinės aplinkosaugos ir ūkininkavimo saugomose teritorijose klausimais" profesinių žinių tikrinimo užduotis turi atlikti vadovaujantis rekomenduojamais teisės aktais ir informacijos šaltiniais.

Konsultantai, siekiantys akreditacijos pagal konsultavimo sritį 5.3 „Ūkio veiklos buhalterinės apskaitos klausimais" profesinių žinių tikrinimo užduotis turi atlikti vadovaujantis rekomenduojamais teisės aktais ir informacijos šaltiniais.

Konsultantai, siekiantys akreditacijos pagal konsultavimo sritį 5.4 „Miškų ūkio klausimais" profesinių žinių tikrinimo užduotis turi atlikti vadovaujantis rekomenduojamais teisės aktais ir informacijos šaltiniais.

Konsultantai, siekiantys akreditacijos pagal konsultavimo sritį 5.5 „Ekologinės augalininkystės klausimais" profesinių žinių tikrinimo užduotis turi atlikti vadovaujantis rekomenduojamais teisės aktais ir informacijos šaltiniais.

Konsultantai, siekiantys akreditacijos pagal konsultavimo sritį 5.6 „Ekologinės gyvulininkystės klausimais" profesinių žinių patikrinimo užduotis turi atlikti vadovaujantis rekomenduojamais teisės aktais ir informacijos šaltiniais.
 
 
KOVAS 2019
PATKPŠS
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis